کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های فوتبال صادر کرد

تهران- ایرنا- آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص تخلفات رخ داده در دیدار تیم‌های نود ارومیه و رایکای بابل، هوادار و مس کرمان صادر و بازیکن تیم صنعت مس رفسنجان بخشیده شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از فدراسیون فوتبال، در دیدار تیم‌های نود ارومیه و رایکا بابل از سوی «مهدی بهاری»، منتسب به تیم نود ارومیه تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری با یکی از اعضای تیم مقابل رخ داد که وی به چهار جلسه از حضور در ورزشگاه‌ها محروم و ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی شد (این رای قابل تجدید نظر است).

«احد کریمی»  یکی از عوامل تیم نود ارومیه نیز به دلیل فحاشی و رفتار غیر ورزشی با تیم مقابل به سه جلسه از  همراهی تیم خود محروم شد و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر است.)

«حسین نادم»  بازیکن تیم رایکای بابل نیز به دلیل فحاشی به تیم مقابل به سه جلسه محرومیت و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر است.)

تیم رایکا بابل به دلیل داشتن ۶ بازیکن اخطاری باید ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

دیدار تیم‌های هوادار و مس کرمان در حالی برگزار شد که از سوی «علی رمضانی»  مدیر تیم مس کرمان تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین و اهانت به داور بازی پس از پایان مسابقه رخ داد. وی به سه جلسه از ورود به ورزشگاه‌ها محروم بوده و باید ۵۱ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند (این رای قابل تجدید نظر است).

شاه آبادی، مربی تیم مس کرمان نیز به دلیل اهانت به داور بازی به ۲ جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر است.)

همچنین پس از گذراندن یک جلسه محرومیت و ارائه درخواست بخشش از سوی «عقیل کعبی»  بازیکن تیم صنعت مس رفسنجان به کمیته انضباطی، این کمیته پس از بررسی اعلام کرد به استناد ماده ۱۰۷ مقررات انضباطی، ضمن موافقت و با توجه به تحمل یک جلسه از محرومیت و مشروط به واریز جریمه نقدی به میزان ۵۰۰ میلیون ریال، یک جلسه محرومیت باقیمانده را برای مدت ۶ ماه از تاریخ صدور این دادنامه با تعلیق مواجه کرد و این بازیکن در صورت تحقق شرط پرداخت جریمه نقدی، تیم مربوطه را می‌تواند همراهی کند. چنانچه در مسابقات بعدی هرگونه تخلفی از سوی این بازیکن رخ دهد علاوه بر تنبیه از قرار تعلیق صادره رفع اثر و محرومیت اجرا خواهد شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha