کنترل‌ تردد خودروها از ساعت ۲۲ در قزوین و تاکستان تشدید می‌شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین گفت: وضعیت نارنجی کرونا در شهرستان‌های قزوین و تاکستان باعث شد که از ساعت ۲۲ تا سه بامداد کنترل‌های شدیدتری در حوزه تردد خودروها اعمال شود.

محمد افشار روز یکشنبه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اعلام این مطلب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به محدودیت‌هایی که به خاطر وضعیت نارنجی کرونا در برخی شهرستان‌های استان ایجاد شده است، هرگونه تردد خودروهای بومی و غیربومی مورد رصد و پایش قرار می‌گیرند.

وی اضافه کرد: متاسفانه قزوین در ایام نوروز با افزایش ترددهای خودرویی در داخل و بیرون از استان مواجه بود و همین موضوع باعث شد تا افزایش رفت و آمدها به روند رو به رشد ابتلای کرونا منجر شود.

افشار درخصوص کانون‌های در معرض تهدید ویروس کرونا در استان قزوین تشریح کرد: تجمعات انسانی برای برگزاری جشن‌ها، میهمانی‌های خانوادگی، رستوران‌ها، تالارهای پذیرایی و به خصوص رفت و آمدها در مناطق روستایی از مهم‌ترین کانون‌هایی هستند که اکنون در معرض ابتلا و انتشار ویروس کرونا قرار دارند.

این مسؤول به مسدود شدن راه‌های ارتباطی برخی مناطق روستایی اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در چند روز گذشته تردد خودرویی و رفت و آمدهای انسانی در برخی مناطق روستایی استان قزوین به شدت ابتلایی ویروس کرونا دامن زد، با همکاری فرمانداران و بخشداران برخی از این راه‌های روستایی تا اطلاع ثانوی مسدود شده است.

افشار خاطرنشان کرد: اداره کل پدافند غیرعامل استان قزوین با انجام بازرسی و نظارت‌های عالیه بر تمام فعالیت‌های اجرایی استان در تلاش است تا شیوه نامه‌های بهداشتی در راستای مقابله با ویروس کرونا در نهایت دقت و اهتمام اجرایی شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =