۵۲ هزارجریمه تخلف محدودیت‌ها درکهگیلویه و بویراحمدصادر شد

یاسوج-ایرنا-فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۵۲ هزار جریمه ۲ میلیون ریالی از ابتدای طرح مقابله با ویروس کرونا تاکنون برای رانندگانی که محدودیت‌های کرونایی را رعایت نکردند در این استان صادر شده است.

سردار کیقباد مصطفایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : در مبادی ورودی شهر های کهگیلویه و بویراحمد اعمال قانون‌های لازم برای شهرهای با وضعیت قرمز به مبلغ ۱۰ میلیون ریال و شهرهای با وضعیت نارنجی به مبلغ ۵ میلیون ریال  نیز اعمال قانون شد.

وی افزود: ورود پلاک های غیر بومی به شهرستان  گچساران به علت وضعیت قرمز کرونایی ممنوع است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:در ورودی‌هایی این شهرستان از سمت خوزستان و بوشهر و از سمت فارس دو پایگاه کنترل ورودی پلیس با همکاری بسیج شبانه روزی حضور دارند و از ورود خودروهای غیر بومی به شهر جلوگیری می‌کنند.

سردار مصطفایی عنوان کرد: تردد شبانه در همه شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد در هر چهار وضعیت قرمز، نارنجی، زرد و آبی داری محدودیت است.

وی ابراز داشت: برای تمامی خودروهایی که از ساعت ۲۱ تا چهار بامداد در خیابان ها  تردد دارند و قوانین و مقررات را نایده می‌گیرند مبلغ ۲ میلیون ریال جریمه اعمال خواهد شد.

به علت کاهش رعایت دستورالعمل های بهداشتی در تعطیلات امسال در کهگیلویه و بویراحمد تعداد موارد ابتلا به کووید ۱۹ و در نتیجه بستری و مرگ و میر ها در این استان افزایش یافته است.

هم اکنون شهرستان گچساران در وضعیت قرمز کرونایی،شهرستان بویراحمد در وضعیت نارنجی و سایر شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =