مردم استان مرکزی نذورات نیمه شعبان را به نیازمندان اختصاص دهند

اراک - ایرنا - معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره)استان مرکزی گفت: جشن‌های نیمه شعبان به دلیل شیوع بیماری کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت در برگزاری همراه است و مردم استان می‌توانند نذورات خود را برای کمک به معیشت نیازمندان اختصاص دهند.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، «شاپور جلالی» افزود: شیوع کرونا در یک سال اخیر فشار مضاعفی بر زندگی دهک‌های کمتر برخوردار بوده و سوق دادن کمک‌های مردمی که نیست نذر جشن نیمه شعبان داشته می‌تواند مرهمی بر بخشی از آلام نیازمندان استان باشد.
وی اضافه کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) بر اساس وظیفه ذاتی خود آمادگی دارد ضمن دریافت صدقه برای سلامتی امام زمان (عج)، هزینه‌های ایجاد پایگاه، نورافشانی، نذورات و سایر فعالیت‌هایی که در ایام نیمه شعبان در سال‌های گذشته انجام می‌شد و امسال به علت تداوم شیوع ویروس کرونا انجام آن‌ها مقدور نیست را از مردم نیکوکاران، خیران، صاحبان اصناف و متولیان اماکن و هیات‌های مذهبی دریافت و به منظور حل مشکلات خانواده‌های تحت حمایت در اسرع وقت به آنان اهدا کند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: خیران و مردم نیک اندیش استان مرکزی می توانند کمک‌های خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۶۱۴ و یا کدمهربانی : #۰۸۶*۸۸۷۷* واریز کنند.
۸۸ هزار و۷۷۶ نفر در قالب ۵۰ هزار خانوار از خدمات حمایتی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان مرکزی بهره‌مند هستند.

 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =