مشارکت حداکثری در انتخابات موجب پیشرفت کشور می‌شود

بجنورد-ایرنا- فعال سیاسی اصلاح طلب در خراسان شمالی گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو موجب پیشرفت کشور می‌شود و برای تحقق آن باید دولت بسترهای لازم را فراهم کند.

دکتر فریمان ابراهیم زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امیدواریم مردم در صحنه انتخابات حضور باشکوهی داشته باشند زیراکه انتخابات مظهر اراده مردم است.

وی افزود: دشمنان از ماه ها پیش با تبلیغات گسترده خود سعی در مایوس کردن مردم برای حضور در پای صندوق های رای دارند که بایدمردم در این زمینه هوشیار باشند.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران برخواسته از یک نظام مردمی و اراده مردم در انقلاب سال ۵۷ است بنابراین باید کاری کرد که مردم همچنان به نظام جمهوری اسلامی وفادار باشند البته مردم با حضور گسترده خود در انتخابات گذشته وفاداری خود به نظام را اثبات کرده اند.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی شیروان افزود: در آستانه انتخابات چه دشمنان در خارج از کشور و برخی به شکل سهوی در داخل کشور سعی دارند دامن بزنند به آنچه که غربی ها می گویند و مردم را مایوس کنند تا در انتخابات شرکت نکنند.

وی بیان کرد: در انتخابات ۱۴۰۰ به دلیل شرایط خاص در کشور و اینکه غرب به سرگردگی آمریکا عزمش را بیشتر کرده تا مردم در انتخابات شرکت نکنند با داشتن ۲ پشتوانه بزرگ جمهوریت و اسلامیت شک و تردید نداریم دشمنان مایوس کردن مردم را به گور خواهند برد.

ابراهیم زاده تصریح کرد: از مردم کشور تقاضا دارم حضورشان در صحنه انتخابات بیشتر باشد و تحت تاثیر رسانه های بیگانه و فضای مجازی که در آستانه انتخابات فضا را غبارآلودتر می کنند قرار نگیرند.

سیزدهمین دوره انتخابات رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با میاندوره ای پنجمین انتخابات خبرگان رهبری ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ در سراسر کشور برگزار می شود و تاکنون در مرحله ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر در ۲۴ شهر استان خراسان شمالی ۷۰۲ نفر برای کسب ۲۰۷ کرسی نمایندگی مردم در شورای شهر ثبت نام کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =