مجمع مشورتی نظام مسائل در آذربایجان‌غربی راه اندازی شد

ارومیه- ایرنا- مجمع مشورتی نظام مسائل آذربایجان‌غربی با هدف تعامل سازنده با بخش‌های مختلف فرهنگی، آموزشی، اقتصادی، بهداشتی، اجتماعی، عمرانی و سایر حوزه‌ها راه اندازی شد.

دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل آذربایجان‌غربی روز یکشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این مجمع در تلاش خواهد بود تا از فرصت جوانان فعال، خوش فکر و با دغدغه در سراسر استان با هر گرایش سیاسی استفاده کرده و به رهنمودهای مقام معظم رهبری در همین راستا جامع عمل بپوشاند.

علی رزازی با اشاره به بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب که خطاب به جوانان فرموده‌اند " مطالبه‌ عمومی من از شما جوانان آن است که این راه را با احساس مسوولیت بیشتر و همچون یک جهاد در پیش گیرید"، اظهار داشت: باید با متبلور ساختن احساس مسوولیت جوانان نسبت به احصا، دسته بندی و اولویت بندی نظام مسائل استانی و شهرستانی هرچه سریع تر وارد فاز عملیاتی شویم.

وی با بیان اینکه پس از شروع رسمی این مجمع، جمع بندی ها و بررسی نظام مسائل احصا شده بعد از پردازش اطلاعات، صحت سنجی و راستی آزمایی در اختیار ستاد  نظارت میدانی مجلس شورای اسلامی قرار خواهد گرفت، اضافه کرد: در همین راستا پیشنهادات ارائه شده برای رفع مشکلات و بالفعل کردن ظرفیت‌ها به کمیسیون‌های مربوطه در مجلس شورای اسلامی تقدیم می‌شود تا برای هر کدام از آنها در سطوح مختلف تصمیم گیری شود.

وی مجمع نظام مسائل کشور به پشتوانه جوانان متخصص و انقلابی را به عنوان یک حلقه میانی بین بدنه مردم و حکومت دانست و افزود: این مجمع تمام توان خود را در مطالبه گری و رفع مشکلات خرد و کلان مردم و فعلیت بخشیدن به فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود به کار خواهد بست.

دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل آذربایجان‌غربی با بیان اینکه این مجمع آمادگی کامل خود را جهت همکاری و همراهی با کلیه ارگان‌ها و سازمان‌ها جهت استفاده از پتانسیل نخبگی در سراسر استان در راستای اهداف بلند انقلاب اسلامی را دارد، اظهار داشت: در این راستا از همه جوانان علاقه‌مند به همکاری در حوزه توسعه و احصا نظام مسائل  استان جهت همراهی با این مجمع دعوت می شود.

این مجمع با ماموریت نقش آفرینی جوانان در گام دوم انقلاب اسلامی زیر نظر حوزه نظارت میدانی مجلس شورای اسلامی در سطوح ملی، استانی و شهرستانی تشکیل گردیده و "علی رزازی" طی حکمی از سوی "حمزه صفر بیگی" دبیرکل مجمع مشورتی نظام مسائل کشور به دبیری این مجمع در آذربایجان غربی منصوب گردیده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =