نامگذاری شعار امسال نشان دهنده تاکید رهبری بر رفع مشکلات تولید است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: نامگذاری شعار امسال نشان دهنده تاکید رهبر معظم انقلاب و سایر مسوولان نظام جمهوری اسلامی ایران بر کاهش و از بین رفتن نواقص تولید است.

آیت الله علی اسلامی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به انتخاب شعار سال از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: معظم له براساس جایگاه خود در زمینه رهبری و هدایت مردم هر ساله به مناسبت فرارسیدن عید نوروز راهبردی را تعیین می کند که این راهبرد و شعار برگرفته از نظرات کارشناسان، متخصصان و تفکرات خود ایشان است.

وی افزود: این راهبردها می تواند کمک ویژه ای به کاهش یا از بین بردن مشکلات کشور باشد که خوشبختانه در طول سال های مختلف این مهم انجام شده است.

این مسوول گفت: مقام معظم رهبری در انتخاب شعارهای چند سال اخیر تاکید ویژه ای بر موضوعات اقتصادی و معیشتی داشته اند و امسال هم اصل تولید را نشانه گرفته اند که باید با مانع زدایی و پشتیبانی همراه شود.

آیت الله اسلامی اضافه کرد: نامگذاری شعار سال به نام تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی نشان دهنده تاکید مقام معظم رهبری نسبت به رفع و کاهش نواقص بر مسیر تولید است که بسیار مهم ارزیابی می شود.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با وجود برخی از نواقص در طول این ۴۲ سال خدمات زیادی را انجام داده است، اظهار داشت: به طور مثال در رژیم ستم شاهی تنها ۴۵ کیلومتر از جاده های کشور اتوبان بود ولی این مهم در حال حاضر به هزاران کیلومتر رسیده است و به طور مثال تمامی راه های ارتباطی قزوین به استان های دیگر اتوبان است.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز مقام معظم رهبری بر تقویت تولید تاکید ویژه دارند و اگر بتوانیم در این مسیر موانع را کاهش داده و دست از کاغذبازی های بی مورد برداریم می توانیم به صورت بسیار موفق تری کشور را پیش ببریم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =