حوادث رانندگی در محورهای مواصلاتی ساوه ۱۵ مصدوم برجا گذاشت

ساوه - ایرنا - سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ساوه از رخداد سه حادثه ترافیکی و مصدومیت ۱۵ نفر در جاده‌های این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، «بهرام صیدی» در این خصوص افزود: عصر امروز هفتم فروردین ماه ۱۴۰۰ سه تصادف در کمتر از ۲ ساعت در محورهای مواصلاتی شهرستان ساوه رخ داد.
وی بیان کرد: در پی اعلام تصادفات رانندگی ۶ تیم عملیاتی اورژانس و یک تیم امدادی هلال احمر پیش بیمارستانی به محل این حوادث اعزام شدند.
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان ساوه ادامه داد: یکی از تصادفات در محور قدیم ساوه-سلفچگان رخ داد که تیم عملیاتی اورژانس شهری ساوه و هلال احمر آوه به محل اعزام شدند.
صیدی افزود: دومین حادثه نیز در محور جاده قدیم ساوه-همدان نزدیک روستای فستق حادث شد که دو تیم عملیاتی اورژانس نوبران اعزام و خدمات درمانی لازم را ارائه کردند.
وی عنوان کرد: یک تصادف نیز در جاده یولاق نزدیک سه راهی سیلجرد رخ داد که این حادثه پنج مصدوم داشت و توسط تیم‌های عملیاتی اورژانس شهری شماره یک و پنج ساوه و اورژانس جاده‌ای سیلجرد پوشش داده شد.
به گفته سرپرست اورژانس ساوه، ۱۵ مصدوم این تصادفات بعد از دریافت اقدامات درمان پیش بیمارستانی به منظور تکمیل مراحل درمان به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل شدند.
صیدی از شهروندان درخواست کرد تا با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت سرعت مطمئنه و بستن کمربند ایمنی تعطیلات بدون حادثه و خوشی را در کنار خانواده سپری کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =