رییس شورای اسلامی خراسان رضوی: هیچگاه از جوان گرایی متضرر نشدیم

مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی استان خراسان رضوی گفت: هرچند در دوران دفاع مقدس جوان گرایی ضرورت بود اما در عین حال هیچگاه از جوان گرایی متضرر نشدیم.

به گزارش روز شنبه شورای اسلامی استان خراسان رضوی، شهناز رمارم در نشست با مجمع جوانان استان به مناسبت هفته جوان افزود: در اوایل انقلاب و در دوران دفاع مقدس به جوانان اعتماد شد ولی اکنون باید دید چرا مدیرانی که خود در ۲۱ سالگی مدیر کل شدند اکنون حاضر نیستند جوانان را در اتاق خود ببینند؟

وی ادامه داد: چرا جوانان در حوزه نیازها و درخواست های عمومی محافظه کارانه برخورد می‌کنند و متحد نمی شوند؟ جوانان باید در حوزه نیازها و درخواست های عمومی متحد شده و از محافظه کاری اجتناب کنند.

رییس شورای اسلامی شهرستان مشهد گفت: قرن ۲۱ متعلق به جوانان این قرن است و اگر نتوانیم خود را با شاخص های قرن ۲۱ منطبق کنیم توسط جوانان این قرن حذف می شویم.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب این مسئله را به خوبی تشخیص دادند که گام دوم را ابلاغ کردند. 

رمارم با اشاره به اهمیت نقش جوانان در مشاوره به مدیران ادامه داد: باید جوان، دنیای امروز را برای مدیر نسل دیروز تبیین کند و به او نشان دهد که با چه نسلی مواجه است و شهرها و کشور را برای آینده چگونه باید بسازد.

وی گفت: نسل جدید نیازهای خود را بهتر از هر نسلی تشخیص می دهد بنابراین بهترین مشاوران و تصمیم سازان برای نسل آینده، جوانان هستند و مدیرانی که بتوانند این ایده ها را تبدیل به محصول کنند موفق خواهند بود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha