سفر به استان قم در روزهای ۸ و ۹ فروردین ممنوع است

تهران-ایرنا- کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد: ورود خودروهای با پلاک شخصی طی روزهای یکشنبه و دوشنبه ۸ و ۹ فروردین به استان قم ممنوع است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از  پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، در اطلاعیه شماره ۸ کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا آمده است: در ابتدا لازم است از آحاد ملت به ویژه عزیزانی که در اجرای توصیه‌های قبلی از انجام مسافرت‌های غیرضروری خودداری نموده و با ماندن در منزل خادمین خود به ویژه کادر بهداشت و درمان را در خط مقدم این مبارزه یاری کردند، تقدیر و تشکر نماییم.

در این اطلاعیه همچنین آمده است: همانگونه که مستحضرید سرعت شیوع ویروس جهش یافته انگلیسی در اکثر استان‌ها بالا رفته و بستری‌های روزانه را با افزایش مواجه نموده است و متاسفانه در آستانه حلول عید بزرگ انتظار و جشن فرخنده نیمه شعبان این امر در شهر و استان قم نیز تشدید شده است.

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا یادآور شد: از آنجا که همانند سال گذشته امکان برگزاری مراسم عید بزرگ نیمه شعبان در مسجد جمکران مهیا نیست، برابر تصمیمات جلسه شصت و دوم ستاد ملی مورخ ۱۴۰۰/۱/۷ موضوع ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری ۸ و ۹ فروردین به استان قم ممنوع می‌باشد. لذا از عموم هم وطنان عزیز درخواست می‌شود از عزیمت به این استان و مسجد جمکران پرهیز نمایند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =