خدمات سپاه به مردم فرصتی مناسب برای اشاعه آرمان های انقلاب است

ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: سپاه با ارائه خدمات مختلف به مردم با آنها ارتباط عمیق گرفت و این ارتباط بهترین فرصت برای تاثیرگذاری فرهنگی، بصیرت افزایی و عمق بخشی به آرمان های والای نظام است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار روز شنبه در دیدار با فرمانده و جمعی از اعضای شورای فرماندهی سپاه امیرالمؤمنین(ع) به مناسبت آغاز سال نو با تبریک اعیاد شعبانیه و عید نوروز اظهار داشت: مجموعه سپاه و بسیج با ارائه خدمات متنوع به مردم، ارتباط عمیق و عاطفی همراه با اعتماد دوسویه با مردم و قشر نیازمند برقرار کرده است.

وی افزود: سپاه در سال گذشته و بحران گسترده کرونا در ماموریت هایی که در بحران ها و مقابله با کرونا بر عهده گرفت ، موفق و سربلند بیرون آمد.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار یادآور شد: نقطه قابل اتکا نظام مقدس جمهوری اسلامی جایگاه مردمی است و دشمن با فریبکاری ، توطئه و بکارگیری عوامل نفوذی در صدد ناامید کردن مردم از نظام و تخریب چهره حکومت اسلامی است.  

وی اضافه کرد: نظام مقدس ما در طول بیش از چهل سال خدمات بسیار بزرگی در زمینه محرومیت زدایی ، رشد علمی و اقتصادی ، ارتقاء سطح رفاه و معیشت ، تامین امنیت کشور و منطقه داشته است و در حال حاضر نیز با وجود جنگ اقتصادی و شرایط سخت تحریم بنا به اعلام بانک جهانی ، از لحاظ اقتصادی جایگاه هجدهم دنیا را داریم و این توانمندی ها باید برای مردم تبیین شود.

وی با بیان اینکه اعلام توانمندی ها و دستاوردهای کشور برای ایجاد انگیزه در مردم بسیار مهم است، به موضوع انتخابات خردادماه اشاره کرد و ادامه داد: در انتخابات پیش رو نکته مهم اینکه مردم با احساس مسوولیت نسبت به سرنوشت کشور و جامعه و با حضور حداکثری در پای صندوق های رای آینده کشور را تضمین کنند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام نیز در این دیدار با اشاره به خدمات جهادی و شبانه روزی بسیجیان و پرسنل سپاه امیرالمومنین (ع) برای خدمت رسانی به مردم در سال گذشته گفت: سال گذشته سپاه امیرالمومنین (ع) با تکیه بر ظرفیت عظیم بسیج مردمی برای مقابله با کرونا در کنار مجموعه علوم پزشکی قرار گرفت و با برگزاری چندین مرحله‌ از رزمایش دفاع بیولوژیک، کمک مومنانه، راه اندازی کارگاه های تولید ماسک، اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به مردم خدمت رسانی کرد.

سردار جمال شاکرمی یادآور شد: پارسال کمک های معیشتی و بهداشتی ، البسه ، تامین جهیزیه ، آزادسازی زندانیان و ...  به ارزش ۷۰۰ میلیارد ریال با کمک خیرین و نهادها به مردم ارایه شد و هم اکنون نیز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه تا نیمه اول ماه مبارک رمضان در حال اجرا است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =