صدری: حفظ اتحاد، همدلی و آرامش دستورالعمل اصلی پرسپولیس است

تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس حفظ اتحاد، همدلی و آرامش را دستورالعمل اصلی این باشگاه در سال ۱۴۰۰ عنوان کرد و گفت: تلاش خواهیم کرد این بار جای خالی جام قهرمانی آسیا را در کلکسیون افتخارات خود پر کنیم.

به گزارش ایرنا، سید مجید صدری، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امروز در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شد و به تماشای تمرین شاگردان یحیی گل محمدی پرداخت.

وی پیش از آغاز تمرین امروز (شنبه) دقایقی برای کادر فنی و بازیکنان به صحبت پرداخت و ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و عید نوروز سال خوبی را برای بازیکنان و کادر فنی آرزو کرد. صدری همچنین ابراز امیدواری کرد سال ۱۴۰۰، سال تصاحب تمامی جام‌ها توسط پرسپولیس باشد.

صدری خاطر نشان کرد: بدون تردید پرسپولیس به عنوان مدافع عنوان قهرمانی، مدعی اصلی جام برای پنجمین سال پیاپی است و تیم متشکل از کادر فنی و بازیکنان، قبل از این لیاقت و توانایی خود را به اثبات رسانده است. ضمن اینکه منتظر بازگشت به فینال آسیا هستیم و تلاش خواهیم کرد با تدارکات بهتر، تلاش بیشتر و استفاده از تجربیات قبلی، این بار جای خالی این جام را در کلکسیون افتخارات فوتبال ایران تکمیل کنیم و شکی نیست که حضور قبلی در فینال هم کار خارق‌العاده‌ای بود که توسط پرسپولیس رقم خورد.

صدری در ادامه از تمامی اعضای تیم خواست تا اتحاد و همدلی خود را مانند همیشه حفظ و به روزهای بهتر فکر کنند. وی در صحبت‌های خود، به از برخی شیطنت ها و حواشی که برای پرسپولیس ایجاد شده، اشاره کرد و از کادر فنی و بازیکنان خواست تا تمام توان خود را مانند گذشته برای گذر از مشکلات به کار بگیرند و اطمینان داشته باشند که چنین عزم و اراده‌ای در باشگاه برای حمایت از ایشان و رسیدن تیم به خواسته‌های هواداران وجود دارد.

وی تصریح کرد: شما تیم داخل زمین هستید و ما در باشگاه، تیم بیرون زمین هستیم که توان خود را برای حمایت و پشتیبانی از تیم داخل زمین به کار می‌گیریم. از این بابت، کاملا مطمئن باشید. حفظ اتحاد، همدلی و آرامش در مجموعه تیم و باشگاه یک اولویت، ضرورت و دستورالعمل اصلی پرسپولیس است. چون هدف بسیاری حواشی، نشانه رفتن همین موارد است. با این فاکتورها، به موفقیت های زیاد، دست پیدا می‌کنیم تا هواداران پرسپولیس خوشحال‌تر از قبل شوند.

گفتنی است رییس هیات مدیره پرسپولیس، در پایان صحبت‌های خود در جمع اعضای تیم، از امکانات مجموعه شهید کاظمی بازدید کرد و گزارشی از وضعیت موجود و اقدام‌های مورد نیاز به وی ارایه شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =