رییس و اعضا هیات بازرسی انتخابات استان کرمانشاه منصوب شدند

کرمانشاه- ایرنا- رییس هیات بازرسی انتخابات کشور روز شنبه با صدور احکام جداگانه‌ای رییس و اعضای هیات بازرسی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمانشاه را منصوب کرد.

به گزارش ایرنا، «علی طالبی» در حکمی «افشین کریمی» معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه را به عنوان رییس و عضو هیات بازرسی استان کرمانشاه در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب کرد.

در این حکم خطاب به کریمی آورده است: به استناد تبصره ۹ ماده ۳۱ قانون انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و ماده ۶۹ انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در راستای اجرای حکم مقام عالی وزارت به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان عضو و رییس هیات بازرسی استان کرمانشاه در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب می نمایم.

رییس هیات بازرسی انتخابات کشور همچنین در حکم دیگری حجت الاسلام والمسلمین «عبداله عزیزی» مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه را به عنوان عضو و دبیر هیات بازرسی استان کرمانشاه در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب کرد.

طالبی در احکام جداگانه‌ای همچنین اعضای هیات بازرسی استان کرمانشاه در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را منصوب کرد.

براساس این احکام، «زهره رستمی» مدیرکل امور خانواده و بانوان استانداری، «جمال یوسفی» مدیرکل بیمه ایران و «مجید یزدان پناه» مدیرکل آموزش و پرورش استان به عنوان اعضای هیات بازرسی استان کرمانشاه در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب شدند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت همزمان ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =