۷ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۲۴
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 84275830
۰ نفر

برچسب‌ها

ساخت و تعمیر ۳۷۵۰ واحد مسکن مددجویی در خوزستان

اهواز-ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: سه هزار و ۷۵۰ مسکن مددجویی با همکاری سپاه پاسداران ،گروه های جهادی بنیاد مسکن و خیران برای نیازمندان و مددجویان زیر پوشش این نهاد در استان در سال ۹۹ احداث و بازسازی شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی خوزستان  جمال شیبه شنبه با بیان اینکه این خدمات شامل خرید، ساخت و تعمیر منازل مسکونی بوده است، بیان کرد:  این خدمات عمرانی در  شهر و روستاهای استان انجام گرفت و همه به صورت رایگان بوده است.

 مدیرکل کمیته امداد خوزستان با اشاره به ارائه خدمات در جریان سیل ۹۸ افزود: در جریان سیل سال ۹۸ و آبگرفتگی سال ۹۹ حدود سه هزار خانوار زیرپوشش حمایت کمیته امداد استان دچار خسارت شدند که خانه بیش از ۸۰۰ خانوار احداث و  خانه۲هزار خانوار ترمیم و بازسازی کامل انجام شد.
شیبه با اشاره به اینکه اولویت کمک رسانی کمیته امداد خوزستان در سال ۱۴۰۰  به مناطق محروم با ضریب بالا است بیان کرد: در روزهای آغازین سال نو امسال جهت بررسی معیشت و مسایل نیازمندان همراه با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز حجت الاسلام موسوی فرد از مناطق محروم و سخت عبور بخش احمد فداله دزفول، بخش چلو اندیکا و سوسن ایذه بازدید کردیم.
وی با تاکید بر اینکه خدمت رسانی به محرومان و برطرف کردن چهره فقر از روستاها، همکاری وهماهنگی همه دستگاه را می طلبد، ادامه داد: با وجود همه مشکلات به ویژه سخت عبور بودن برخی مناطق محروم، خدمت‌رسانی کمیته امداد به مددجویان تحت حمایت ادامه دارد. 
مدیرکل کمیته امداد خوزستان افزود:  بخش احمدفداله درفول، چلواندکا و سوسن ایذه، از مناطق محروم و در عین حال صعب العبور استان هستند که هزینه ساخت مسکن در این مناطق به دلیل حمل مصالح ساختمانی بیشتر و به سختی امکان پذیر و با مشکلاتی روبه رو است که باید با رفع این مشکلات و موانع، زیرساخت ها آماده شود.
۱۳۰ هزار خانوار در خوزستان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =