انتصاب مدیر روابط عمومی جشنواره جهانی فیلم فجر

تهران- ایرنا- محمدمهدی عسگرپور در حکمی سمیه علیپور را به سمت مدیریت روابط عمومی سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره جهانی فیلم فجر، متن حکم محمدمهدی عسگرپور دبیر جشنواره خطاب به سمیه علیپور مدیر روابط عمومی این رویداد سینمایی، به این شرح است: با توجه به توانایی‌ها و شایستگی‌هایتان به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر منصوب می‌شوید.

جشنواره جهانی فیلم فجر در سال‌های اخیر به عنوان رویدادی مهم در جریان ارتباط با سینمای جهان تلقی می‌شود و با توجه به شرایط فعلی حفظ و توسعه آن کاری پیچیده و لازم است.

ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های جناب آقای کیوان کثیریان، امیدوارم با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های موجود و مرتبط با جشنواره در این مسئولیت موفق باشید.

به گزارش ایرنا، پیش از این کیوان کثیریان، روزنامه‌نگار، منتقد و فعال صنفی باسابقه مسئولیت مدیریت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی جشنواره را برعهده داشت.

علیپور از سال ۱۳۸۱ فعالیت در رسانه را آغاز کرده و در ۱۹ سال گذشته علاوه بر حضور مستمر در مطبوعات، سردبیری چهار دوره کتاب جشنواره جهانی فیلم فجر، سردبیری چهار دوره کتاب بازار جشنواره جهانی، سردبیری دو دوره بولتن جشنواره ملی فیلم فجر، دبیری ستاد خبری جشنواره ملی فیلم فجر، دبیری بولتن جشنواره فیلم کودک و نوجوان و … را برعهده داشته است.

سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۵ تا ۱۲خرداد ۱۴۰۰ به دبیری محمدمهدی عسگرپور نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده سینما در تهران برگزار می‌شود.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =