انتخابات ۱۴۰۰ پرشور و رقابتی برگزار می‌شود

کرمانشاه - ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به برگزاری ۲ انتخابات در سال جاری در کشور، گفت: تلاش همه عوامل اجرایی، برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم، همراه با امنیت و رقابت است.

به گزارش ایرنا، «حسین خوش‌اقبال» روز شنبه در اولین جلسه هماهنگی مدیران حوزه سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در سال جدید، افزود: بخش عمده ای از مشکلات جامعه اقتصادی است و حل این مشکلات می‌تواند رضایت، امیدواری و اشتیاق مردم را به مشارکت در انتخابات در پی داشته باشد.

وی بر لزوم تلاش برای رفع دغدغه‌های مردم در کرونا و گرانی تاکید کرد و گفت: باید با تلاش و برنامه ریزی کارهای باقیمانده به اتمام برسد.

خوش اقبال افزود: سال ۹۹ سال سختی برای مردم بود که امیدواریم با گشایش های اقتصادی و فراهم شدن زمینه های ارتباطات بین المللی مشکلات اقتصادی مردم حل شود. 

وی همچنین با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ گفت: حوزه سیاسی، امنیتی و اجتماعی برای تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» همراه حوزه های اقتصادی خواهد بود.

۲۸ خرداد ماه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و نیز انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی به صورت همزمان برگزار می شود.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان، ۳۱ بخش، ۳۲ شهر، ۸۶ دهستان و ۲ هزار و ۵۹۵ آبادی دارد.

۷۵ درصد جمعیت استان کرمانشاه در نقاط شهری و ۲۵ درصد نیز در روستاها زندگی می کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =