بازدید وزیر صنعت از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان

تهران - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت با هدف ارزیابی عملکرد و فعالیت‌های سال ٩٩ و بررسی برنامه‌های سال جدید سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» در این سازمان حضور یافت.

به گزارش ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «علیرضا رزم حسینی» با حضور در سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ضمن تبریک سال نو، مهمترین شاخص‌های ارزیابی عملکرد این سازمان در سال ٩٩ و برنامه‌های سازمان در حوزه‌های مختلف را در سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» مورد بررسی قرار داد.

در این بازدید مدیرعامل، معاونان و اعضای هیات مدیره با ارائه گزارش عملکرد سازمان در حوزه‌های بازرسی و رسیدگی به شکایات، قیمت‌گذاری، نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه‌های پخش و نظارت بر کالاهای سرمایه‌ای و خدمات، پیشنهاداتی در راستای تحقق شعار سال و نیز اصلاح برخی ساختارها و تصویب آیین نامه ها و دستورالعمل های لازم، مطرح کردند.

مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به افزایش ٤.٢ درصدی بازرسی‌ها و افزایش پرونده‌های تخلف، از انجام بیش از ٤ میلیون و ۲۷۷ هزار عملیات بازرسی حضوری و تشکیل بیش از ٢٧٤ هزار پرونده در سال گذشته خبر داد.

وزیر صمت همچنین در جریان این بازدید، با بررسی گزارش های سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در خصوص نحوه توزیع مرغ در نقاط مختلف کشور، در تماس با روسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌های تهران، خوزستان، مازندران و خراسان رضوی ضمن دریافت گزارش وضعیت فعلی توزیع مرغ در مرکز و استانهای مختلف، دستوراتی را در این خصوص و هماهنگی بیشتر دستگاه های متولی و عضو کارگروه تنظیم بازار صادر کرد.

در این بازدید، قرار است وزیر صنعت با کارکنان ومدیران این سازمان دیدار و برنامه های جدید این سازمان را در سال جدید تشریح کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =