فیدرخانه پست ۲۰/۶۳ کیلوولت لاشار سیستان و بلوچستان برق‌دار شد

زاهدان- ایرنا- مدیر امور انتقال ناحیه مرکز شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: برق‌دار کردن فیدرخانه پست لاشار با هفت خروجی ۲۰ کیلوولتی و جایگزینی یک فیدر اینکامینگ در یک هفته انجام شد.

گل‌محمد مبارکی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان در راستا خدمت‌رسانی به مردم همواره در این مسیر گام برداشته و با توجه به اهمیت موضوع رفع افت ولتاژ و کاهش تلفات شبکه برق با حذف چهار ریکلوزر و راه‌اندازی فیدرخانه با هفت بریکر خروجی نسبت به اضافه کردن سه فیدر اقدام تا علاوه‌بر رفع مشکل نوسانات افت ولتاژ برق و کاهش تلفات در زمان بروز حادثه امکان برق‌داری خروجی‌های پست در کمترین زمان و کاهش خاموشی‌های مشترکان مهیا شود.

وی افزود: در این رابطه همکاران امور انتقال نیرو ناحیه مرکز و بهینه‌سازی شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان با تلاش شبانه‌روزی همکاران امور انتقال نیرو مرکز و امور بهینه‌سازی در اجرای این عملیات اقداماتی از قبیل کابل کشی و سرکابل‌بندی کابل‌های۲۰ کیلوولت، کابل کشی کابل‌های حفاظتی و کنترلی و وایرینگ، اصلاح نقشه‌ها، تست فیدرها و مدارات و ایزوله کردن ریکلوزرها را به سرانجام رساندند.

مدیر امور انتقال ناحیه مرکز شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان ادامه داد: این اقدامات در راستا گذر موفق از پیک بار سال۱۴۰۰ کمک مهمی به منطقه می‌کند.

به گزارش ایرنا بخش لاشار از توابع نیکشهر ۴۰ هزار نفر جمعیت دارد و این شهرستان در فاصله ۵۱۰ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =