تفویض اختیار به مدیران شهرستانی در تحقق شعار سال موثر است

کرمانشاه - ایرنا- فرماندار روانسر، تفویض اختیار مدیران بالادست به مدیران شهرستانی را از جمله موارد مهم در تحقق شعار سال دانست و گفت: این مهم موجب می‌شود تا مدیران شهرستانی با توان بیشتری مانع‌زدایی کنند.

«سعدی مصطفی‌زاده» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه برای تحقق شعار سال نیازمند اصلاح برخی قوانین و مقررات هستیم، افزود: برای تحقق شعار سال و اصلاح و بهبود فرآیند تولید و سرمایه‌گذاری، تدوین ضوابط و قوانین تسهیل کننده بسیار ضروری است.

او گفت: حمایت مقام معظم رهبری از مقوله تولید در سالیان گذشته و نام‌گذاری سال ۱۴۰۰ با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»، موجب افزایش انگیزه تولیدکنندگان و کارآفرینان شده و باید با تسهیل در امور آنها را پشتیبانی کنیم.

فرماندار روانسر اظهار داشت: یکی دیگر از راهکارهای تحقق شعار سال، حذف بروکراسی‌های اداری و راه‌های پرپیچ و خم برای رسیدن به تولید است.

مصطفی‌زاده اضافه کرد: تمام تلاش‌ها و نگاه‌ها باید به سمت پشتیانی از کارآفرینان و تولیدکنندگان و حمایت از تولید معطوف شود و با همکاری و تعامل بین بخشی و اجرای یک پنجره واحد موانع را برداریم تا شاهد تحول و پیشرفت بیشتر باشیم.

فرماندار روانسر تاکید کرد: اگر می‌خواهیم به رونق تولید در کشور برسیم باید برای رشد سرمایه‌های ملی تلاش کنیم و این مهم تنها با رفتن به سمت و سوی صادرات و اتکا به تولیدات داخلی امکان‌پذیر است.

وی اولویت کاری دولت را مقوله اشتغال دانست و افزود: اشتغال جزو مهمترین دغدغه استان کرمانشاه و شهرستان روانسر است و باید برای تحقق آن تلاش نماییم.

به گزارش ایرنا، رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۰ را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند.

نگاهی به شعار سال‌های گذشته نشان می‌دهد که در دست کم یک دهه گذشته، تحول در اقتصاد کشور مهمترین دغدغه رهبری بوده است. 

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha