تحقق شعار سال نیازمند تقسیم کار و جهاد اجتماعی مردم و مسوولان است

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه گیلانغرب گفت: تحقق شعار سال ۱۴۰۰ نیازمند تقسیم کار و جهاد اجتماعی همه مردم و مسوولان و حضور و مشارکت فعالانه در میدان عمل است.

حجت الاسلام «مجتبی فاطمی‌نسب» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با تبریک سال نو و با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی با نامگذاری سال‌ها در واقع نقشه راه کشور را برای همگان ترسیم می‌کنند.

وی اظهار داشت: همه باید در راه خدمت به جامعه نشاط داشته باشیم و با همتی بلند بتوانیم با استفاده از امکانات مالی، سرمایه انسانی، ادوات کشاورزی و صنعتی، زمین و زراعت و فن آوری در مسیر تولید قدم گذاشته تا شاهد تحقق شعار امسال رهبری باشیم.

امام جمعه گیلانغرب در ادامه گفت: ما باید با افزایش بصیرت، دشمن و راه غلبه بر او را بشناسیم تا هیچ گاه محتاج دشمن نباشیم.

وی با بیان اینکه باید ایجاد فرصت کنیم، اضافه کرد: اگر کسی نمی‌تواند مستقیم وارد عرصه تولید شود باید از راه های مختلف نسبت به دادن انگیزه و تشویق از کارآفرینان حمایت و پشتیبانی کند.

حجت الاسلام فاطمی‌نسب ادامه داد: برداشتن موانع در زمینه‌های اداری، مالی و امکانات اولیه تولید، رسالت دیگر افراد است که اینگونه باید از مسیر تولید مانع زدایی کنند.

او اظهار داشت: ما باید افرادی را تربیت کنیم که نگاه بلندی به رونق جامعه داشته باشند و توانمندی‌های داخلی و توان جوانان کشورمان را باور کنند و به آن‌ها اعتماد داشته باشند.

وی بر جهاد و سخت کوشی، استفاده از فرصت رسانه برای تقویت امید به رونق و امنیت در تولید و حرکت اقتصادی و ایفای نقش پشتیبانی و دفاع از حقوق عامه مردم تاکید کرد.

امام جمعه گیلانغرب گفت: در جامعه امروزی ما، هیچ برنامه و نقشه راهی بدون کار رسانه‌ایِ مبتنی بر مطالبه‌گری و شفافیت در اطلاع رسانی در راستای حفظ منافع ملی، قابلیت موفقیت در تحقق را ندارد.

گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha