۷ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۰۶
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84275266
۰ نفر

برچسب‌ها

پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت در کشور کلید خورد

کرج- ایرنا- مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت ویژه ایام نوروز ۱۴۰۰ در استان ها کلید خورد.

علی رمضانی روز شنبه درگفت و گو با ایرنا در کرج هدف از اجرای این پویش را مهربانی با طبیعت و آموزش حفظ منابع طبیعی، مشارکت اجتماعی دانش آموزان و انس با مواهب الهی ذکر کرد.

وی بیان داشت: دانش آموزان با ارسال آثار فرهنگی و هنری مرتبط با آیین ها، آداب و رسوم بومی ومحلی در روز ''سیزده بدر'' از طریق پیام رسان شاد می توانند دراین پویش با یکدیگر رقابت کنند.

وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان ابتدایی با نقاشی سبک آزاد و دانش آموزان متوسطه اول و دوم نیزبا ارسال نقاشی و عکاسی می توانند دراین پویش شرکت کنند.

رمضانی ادامه داد: دانش آموزان دوره ابتدایی آثار خود را به @mehrbanibatabiat۱،دانش آموزان دوره متوسطه: @mehrbanibatabiat۲ و دانش آموزان دوره متوسطه:@mehrbanibatabiat۳ ارسال کنند.
وی یادآورشد: دانش آموزان در ارسال آثار به موضوع اثر، نام و نام خانوادگی، دوره تحصیلی، نام مدرسه، استان و شهرستان محل تحصیل اشاره کنند.

وی با بیان اینکه حداکثر حجم فایل های ارسالی باید ۱۰ مگا بایت باشد، اضافه کرد: پدید آورندگان  ۵۰ اثر منتخب  معرفی و به آنان جوایز ارزنده اهدا می شود.

مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: آثار برتر دانش آموزان دراین پویش در کانال" مهربانی با طبیعت" به آدرس @batabiat۱۴۰۰ در پیام رسان شاد منتشر و معرفی می شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =