بودجه ۱۴۰۰ توجه ویژه‌ای به مساله کم آبی در سیستان و بلوچستان دارد

چابهار- ایرنا- نماینده حوزه انتخابیه چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در بودجه ۱۴۰۰ توجه ویژه‌ای به مساله کم آبی در سیستان و بلوچستان دارد که این یکی از نقاط قوت بودجه امسال محسوب می‌شود.

به گزارش ایرنا معین الدین سعیدی روز شنبه در آیین تودیع و معارفه شهردار پلان چابهار اظهارداشت: همچنین در بودجه ۱۴۰۰ توجه ویژه‌ای به مساله محرومیت زدایی از سیستان و بلوچستان شده که این اقدام قابل تقدیر است.

وی بیان کرد:تلاش ما در بدو ورود به مجلس شورای اسلامی این بوده که صدای رسای مردم باشیم و نیز تمامی خدمات انجام شده در این حوزه از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم شهرستان‌های چابهار، بخش مرکزی نیکشهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری افزود: خوشبختانه استقرار آموزش و پرورش منطقه پلان با همراهی و حمایت مردم این شهر انجام شده است. 

شهردار راسک، شهردار کنارک، شهردار چابهار، سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی وگردشگری منطقه آزاد و مدیر فنی و عمرانی شهرداری زاهدان بخشی از مسولیت‌های شهردار جدید پلان است.

بخش پلان یکی از بخش‌های تابعه چابهار است که با مرکز این شهرستان حدود ۸۰ کیلومتر فاصله دارد.

به گزارش ایرنا در پایان حکم شهردار پلان صادر شده از سوی استاندار سیستان و بلوچستان، توسط عبدالغفور هوت معاون امور عمرانی فرمانداری ویژه چابهار و امام جمعه پلان به دادکریم بلوچ اعطا و از زحمات سرپرست شهرداری تقدیر شد

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha