ترافیک در آزادراه‌های استان قزوین سنگین و پرحجم  است

قزوین- ایرنا- رییس پلیس راه استان قزوین از ترافیک سنگین و پرحجم در آزادراه‌های استان خبر داد و از رانندگان خواست از عجله و شتاب در سفر پرهیز کنند.

سرهنگ فرهاد ذاکری منش جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:هم اکنون ترافیک در آزادراه های رشت - قزوین و قزوین - کرج سنگین و پر حجم و در سایر محورهای برگشتی نیمه سنگین و روان است .
وی به رانندگان و مسافران توصیه کرد: با توجه به حجم سنگین تردد خودروها سفر خود را مدیریت کنند و با رعایت نکات ایمنی برای بازگشت عجله نداشته باشند.
این پلیس راهور، از رانندگان درخواست کرد: ضمن رعایت فاصله طولی بعد از احساس خستگی در توقفگاه های میان راهی استراحت کنند و با آرامش به سفر خود ادامه دهند.
سرهنگ ذاکری منش اضافه کرد: در حال حاضر تیم های نظارتی به همراه گشت های نامحسوس در سطح جاده های استان نسبت به ثبت تخلفات و اعمال قانون نسبت به رانندگان متخلف اقدام می کنند.
استان قزوین دارای ۶ هزار و ۶۷۷ کیلومتر راه شامل ۲۱۷ کیلومتر آزادراه، ۳۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۲۳۰ کیلومتر راه اصلی، ۵۶۴ کیلومتر راه فرعی، ۲ هزار و ۳۳۷ کیلومتر راه روستایی آسفالته، ۹۹۳ کیلومتر راه شوسه، یک هزار و ۹۷۳ کیلومتر راه خاکی و ۱۰ گردنه به طول ۱۶۱ کیلومتر بوده و یکی از پرترافیک‌ترین نقاط جاده‌ای کشور است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =