فارس در واکسیناسیون علیه کرونا پیشتاز است

شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: این استان در زمینه واکسیناسیون گروه‌های هدف در مقابل بیماری کرونا در کشور پیشتاز است.

عنایت‌الله رحیمی،روز  جمعه با تشریح جزئیاتی از اجرای طرح واکسیناسیون در این استان افزود: همچنین این استان ضمن اجرای دقیق مصوبات ستاد ملی کرونا و دستورالعمل های وزارت بهداشت، در مدیریت این بحران عملکرد قابل قبولی داشته و جایگاه مناسبی در کشور دارد.
وی ادامه داد: استان فارس از ابتدای امسال با واکسینه کردن گروه‌های هدف تعیین شده به عنوان استانی پیشرو در این زمینه مطرح شد و نشان داد که فارس نه تنها در امر درمان پیشرو است، بلکه توانسته در شرایط بحرانی علیه بیماری کرونا اقدامات خوبی را به نتیجه برساند.
او اظهار داشت: نقش دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جامعه بهداشت و درمان فارس در امر درمان و پیشگیری بر هیچ کس پوشیده نیست و توانستیم با تلاش‌های شبانه روزی مدافعان سلامت، قوی‌ترین مدیریت را در کنترل ویروس کرونا داشته باشیم و گواه این موضوع تقدیر رییس سازمان بهداشت جهانی از کادر درمان شیراز است که برگ زرین دیگری در کارنامه این استان است.
رحیمی گفت: با کوشش مسوولان دانشگاه علوم پزشکی فارس بنا داریم که پیشتازی این استان در امر مبارزه با کرونا را تا پایان ریشه کنی این ویروس حفظ کنیم و این نوید را به شهروندان استان می‌دهیم که تا پایان سال تمام مردم استان در گروه‌های سنی مختلف و از پیش تعیین شده علیه این ویروس واکسینه شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =