شاه‌ماهی نقل و انتقالات اروپایی گران‌تر شد؛ بچه ‌مردِ ۱۸۰ میلیونی

تهران- ایرنا- باشگاه دورتموند آلمان مبلغ آزادی ستاره فوتبالیست نروژی خود را بیشتر کرد.

به گزارش ایرنا، ارلینگ هالند، این روزها به یکی از اصلی‌ترین سوژه‌های نقل و انتقالات در تابستان پیش رو تبدیل شده است. این ستاره نروژی با چند تیم بزرگ اروپایی از جمله بارسلونا، رئال مادرید و منچسترسیتی ارتباط برقرار کرده است.

باشگاه دورتموند در همین راستا و بعد از عملکرد خیره کننده "بچه مرد" طی یک فصل اخیر مبلغ آزادی وی را افزایش داده است. شبکه تلویزیونی ESPN گزارش ویژه‌ای را در همین راستا تهیه کرده که در آن اعلام کرد باشگاه دورتموند مبلغ آزادی مهاجم ۲۰ ساله خود را از ۱۱۰ میلیون یورو به ۱۸۰ میلیون یورو رسانده است و اگر هر باشگاهی بخواهد پیش از پایان قرارداد هالند با دورتموند او را به خدمت بگیرد؛ باید این مبلغ را به زردهای وستفالن پرداخت کند.

قرارداد ارلینگ هالند با باشگاه دورتموند تا سال ۲۰۲۴ اعتبار دارد. این بازیکن در این فصل از رقابت‌های بوندسلیگای آلمان ۲۱ گل را به ثمر رسانده و بعد از روبرت لواندوفسکی در رده دوم برترین گلزن‌های آلمان حضور دارد. او همچنین در لیگ قهرمانان اروپا هم موفق شده با ۱۰ گل در صدر جدول گلزنان قرار بگیرد.

وضعیت نه‌چندان خوب باشگاه آلمانی در جدولِ لیگ باعث شده تا هالند هم بی‌میل به جدایی و پیوستن به یک تیم بزرگ‌تر نباشد. باید دید در این وضعیت نه چندان خوبی که باشگاه‌های اروپایی بابت شیوع ویروس کرونا پیدا کرده‌ان کدام باشگاه توانایی خرید ارلینگ را دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =