والیبالیست دامغانی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد

سمنان- ایرنا- رییس هیات والیبال دامغان گفت: اسماعیل محتشمی والیبالیست دامغانی از سوی سرمربی تیم والیبال نوجوانان به اردوی انتخابی تیم ملی دعوت شد.

مجید خدابخش روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: ۴۳ بازیکن در اردوی پایان سال ۹۹، حضور داشتند که از این تعداد ۲۸ نفر از جمله والیبالیست دامغانی انتخاب و به نخستین اردوی آماده‌سازی تیم در سال ۱۴۰۰ دعوت شدند. 

وی ادامه داد: اردوهای آماده‌سازی تیم والیبال نوجوانان ایران در سال جاری به مدت ۱۲ روز در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار می‌شود. 

خدابخش اضافه کرد: بازیکنان دعوت شده به این مرحله از اردو، باید ساعت ۱۷ روز شنبه ۱۴ فروردین خود را به سرپرست تیم در آکادمی ملی المپیک معرفی کنند که همراه داشتن تست PCR جدید کرونا برای دعوت‌شدگان نیز الزامی است.

وی افزود: از ۲۸ بازیکن دعوت شده، ۱۰ نفر در ۲ مرحله آینده، اردو را ترک می‌کنند و ادامه تمرینات از مرحله سوم سال جاری با ۱۸ بازیکن دنبال می‌شود. 

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۲۱ میزبان مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان است که این رقابت‌ها از دوم تا یازدهم شهریورماه امسال برگزار می‌شود و تیم والیبال پسران زیر ۱۹ سال ایران، خود را برای حضور شایسته در این رقابت‌ها آماده می‌کنند.

خدابخش بیان کرد: نوجوان والیبالیست شهر دامغان برای دومین سال پیاپی به اردوی انتخابی تیم ملی دعوت شد و امید می رود این نوجوان بتواند به عنوان بازیکن تیم ملی در آینده نزدیک افتخارآفرینی کند. 

وی ضمن آرزوی موفقیت برای آینده سازان والیبال دامغان، افزود: والیبال از ورزش‌های خوب و باآینده روشن شهرستان است که ۲ تیم دامغان در لیگ بزرگسالان استان سمنان در این رقابت‌ها درخشیدند. 

رییس هیات والیبال دامغان گفت: یکی دیگر از افتخارات والیبال دامغان، حضور و دعوت تیم ملی والیبال بزرگسالان از داوود مقبلی، مربی دامغانی تیم والیبال سپاهان اصفهان است که به عنوان کمک مربی، تیم ملی ایران را در اردوی بزرگسالان همراهی می‌کند. 

به گزارش ایرنا، ۳۸ هیات ورزشی در شهرستان دامغان فعالیت دارند و چهار هزار نفر در این شهرستان بیمه شده ورزشی هستند.

شهرستان دامغان دارای ۷۰۰ والیبالیست است که از این تعداد ۵۰۰ نفر آقا و ۲۰۰ نفر خانم هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha