امام جمعه کرمان: مراقب وحدت جامعه در انتخابات پیش رو باشیم

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تاکید بر اهمیت انتخاب فرد اصلح و رعایت وحدت در انتخابات آینده گفت: باید مراقب باشیم با دو قطبی‌های کاذب، وحدت ملی مخدوش نشود .

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در نماز جمعه این هفته کرمان افزود: داوطلبانی که توان و صلاحیت لازم برای تصدی پست مهم رییس جمهوری را ندارند و با توسل به شعارهای تبلیغی به این عرصه ورود کرده اند و تابحال نیز هم دچار خطاهایی شده اند مطمئناً از چشمان تیزبین شورای نگهبان مخفی نخواهد ماند.

وی بر اهمیت سلامت انتخابات تاکید و تصریح کرد: دواطلبان و هواداران آنها حق تبیلغ دارند البته نه تبلیغی که  موجب  تخریب رقیب شود لذا در شرایط کنونی بلوغ انقلابی و فکری حکم‌ می کند در کمال آرامش انتخابات پیش رو به انتخاب رئیس جمهوری در تراز انقلاب بیانجامد.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با اشاره به چند محور از فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جدید اظهار داشت: معظم له در سال‌های گذشته عناوینی را برای سال‌ها مختلف  برگزیدند که نشان از آن دارد دغدغه مهم ایشان در شرایط فعلی کشور مباحث اقتصادی و معیشت مردم است.

وی با اشاره به اینکه در جنگ اقتصادی تمام عیاری قرار داریم و در شرایط حساس کنونی نیازمندیم به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کشور توجه ویژه‌تری داشته باشیم اظهار داشت: برای استفاده از بخشی از ظرفیت‌ها موانعی وجود دارد که باید موانع آن را با تدبیر و دوراندیشی برطرف شود تا شاهد رونق همه جانبه تولید باشیم .

امام جمعه کرمان اضافه کرد: البته در پشتیبانی‌ها باید مراقب نفوذ ویروس رانت و فساد در اقتصاد باشیم و در مانع‌زدایی‌ها باید مراقبت کنیم که افراد ناامید و بی تفاوت در مسئولیت‌ها قرار نگیرند .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =