امام جمعه دامغان: سیاه‌نمایی دشمن مانع مشارکت مردم در انتخابات نمی‌شود

سمنان- ایرنا- امام جمعه دامغان گفت: سایت‌ها و رسانه‌های دشمن به دنبال سیاه‌نمایی و بی‌میل‌کردن مردم به شرکت در انتخابات هستند و باید بدانند هیچ امری مانع حضور پرشور مردم در انتخابات نیست.

به گزارش ایرنا، حجت‌ الاسلام سید محمد حسینیان در خطبه های نماز جمعه این هفته دامغان در مصلا امام خمینی (ره)، افزود: رسانه‌های خارجی با تهدید، تحقیر، نظرسازی، سیاه نمایی و ایجاد جنگ اقتصادی و سیاسی، حساسیت هایی را ایجاد کردند که باید در برابر این اقدام‌ها، خنثی سازی، گفتمان سازی و جریان سازی را به خوبی دنبال کنیم.

وی ادامه داد: همه باید برای حفظ اقتدار و استقلال کشور در انتخابات شرکت و با حضور گسترده خود، فرد اصلح را انتخاب کنند تا دولت پاک، دلسوز، مقتدر و انقلابی را انتخاب کنند تا مرتفع شدن مشکلات کشور را شاهد باشیم.

حسینیان به شعار سال اشاره کرد و گفت: تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها تکمیل کننده شعار ۲ سال گذشته است، چرا که لازمه رونق و جهش تولید، پشتیبانی و مانع زدایی است. 

وی بیان کرد: جلوگیری از واردات بی رویه، تسهیل‌گری و ارائه تسهیلات به سرمایه‌گذاران، اصلاح نظام بانکی، خرید تضمینی، تامین نقدینگی، کاهش مصرف انرژی و ارائه طرح برای جلوگیری از خام فروشی، از جمله موارد تحقق شعار سال است. 

حسینیان به ۱۲ فروردین و روز جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: در این روز بزرگ، امام راحل با همت، اراده و همراهی مردم، طاغوت را نفی و نظام اسلامی را در کشور مستقر کردند. 

وی اظهار داشت: تشکیل حکومت اقدام بسیار سختی است که ملت ما در این راه مدیون خون شهدا، جانبازان، و روحانیت هستند و باید برای حفظ نظام از روحانیت، شهدا، آرمان‌ها و دستاوردها حفظ و نگهداری کنند. 

امام جمعه دامغان گفت: امروز کشور درگیر مشکلات اقتصادی، فرهنگی، سیاسی است اما آب چشمه نظام، زلال و نورانی است چرا که آرمان‌های نظام و انقلاب، طی ۴۲ سال اخیر در مسیر صحیح خود حرکت کرده است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =