امام جمعه شیراز: دشمنان به پیشرفت اقتصادی کشور اعتراف کرده‌اند

شیراز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: امروز دشمن به پیشرفت اقتصادی کشور اعتراف کرده است برآوردها بیانگر آن است که اقتصاد ایران دست کم در رتبه هجدهم قرار دارد.

آیت الله لطف‌الله دژکام در خطبه‌های نماز جمعه شیراز افزود: رهبر معظم انقلاب هم در سخنرانی خود در ابتدای امسال تاکید کردند که می توانیم اقتصاد کشور را به رتبه‌های بهتر هم برسانیم.
وی ادامه داد: اما در این میان برخی دچار گمراهی می‌شوند و به دنبال گمراه کردن دیگران نیز هستند و با لج بازی این دستاوردها را زیر سوال می‌برند، دستاوردهایی که حتی دشمنان به آنها اعتراف کرده‌اند.
حیله دشمنان خللی در ظهور امام زمان (عج) ایجاد نخواهد کرد
امام جمعه شیراز در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به در پیش بودن ۱۵ شعبان (نهم فروردین) روز ولادت حضرت قائم (عج) گفت: ما به اینکه آن امام بزرگوار روزی خواهد آمد یقین داریم و بر این عقیده خود محکم هم پا می‌فشاریم و دشمنان هرچه حیله و دشمنی کنند باز امام زمان (عج) ظهور خواهد کرد و دولت کفر و استکبار تمام خواهد شد چرا که این وعهده خداوند است.
آیت‌الله دژکام تصریح کرد: باید مقدمات جشن میلاد امام زمان (عج) به گونه‌ای فراهم شود که مشخص شود اینجا شهر و دیار منتظران حضرت است.
وی ادامه داد: دشمنان می‌خواهند نور خدا را خاموش کنند، آنها دشمن امام زمان و جمهوری اسلامی و به دنبال نابودی ما هستند اما خداوند وعده ظهور آقا و نابودی کفر را داده است.
نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز اضافه کرد: البته منتظران واقعی باید در این راه صبر بسیار داشته باشند چرا که جز با صبر نمی‌شود منتظر بود و انتظار فرج به صبر است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =