انتخابات نشان از شعور سیاسی مردم دارد

رشت – ایرنا – کارشناس سیاسی و استاد دانشگاه در گیلان گفت: انتخابات نشان دهنده آگاهی و شعور سیاسی مردم نسبت به سرنوشت و جامعه شان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محسن نیازمند در سخنان پیش از خطبه های نخستین نماز جمعه ۱۴۰۰ در مصلی رشت در جمع نمازگزاران اظهار داشت: در بعد داخلی اراده ملی ما به معرض نمایش گذاشته می شود و در بعد خارجی نشانگر اقتدار و شوکت سیاسی است.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه انتخابات مظهر سه باور است، خاطر نشان کرد: به فرموده رهبری انتخابات مظهر خداباوری، مردم باوری و خود باوری است.

این استاد دانشگاه شرکت در انتخابات را یک تکلیف و وظیفه دانست و اضافه کرد: امروز دشمنان برای تزریق ناامیدی در میان مردم در تلاش هستند لذا همه ما باید برای پرشور کردن انتخابات نقش آفرینی کنیم.

وی با بیان جایگاه ریاست جمهوری با اشاره به فرمایشات نوروزی رهبری تصریح کرد: ما باید این وظایف را بشناسیم و به خوبی انتخاب کنیم.

وی با تاکید بر اینکه در انتخابات پیش رو باید به گفتمان ها دقت کنیم، اظهار داشت: عده ای هنوز به دنبال مذاکره و برجام های دو و سه هستند و عبرت نمی گیرند، حواسمان باشد که از دو قطبی جنگ و صلح و اقتدار و مذاکره صحبت نکنند.

نیازمند بیان داشت: دشمنان بدانند که چشم های بینا و بصیرت ملت توطئه های دشمنان را تشخیص می دهند، نفوذی ها را می شناسند و خطوط انحرافی را می دانند.

انتخابات ریاست جمهوری روز ۲۸ خرداد برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =