امام‌جمعه موقت یزد: شرایط موجود بر حساسیت انتخابات امسال افزوده است

یزد- ایرنا- امام جمعه موقت یزد گفت: انتخابات امسال با توجه به شرایط موجود از اهمیت خاصی برخوردار است و باید مردم با درایت و بصیرت به افراد صالح، دلسوز و متدین در خط نظام و ارزش‌های انقلابی رای دهند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سید ناصر محمدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته یزد به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات اشاره کرد و افزود: مردم به افراد با کفایت، مومن، فداکار و توانمند برای خدمت به مردم و کشور رای دهند.

وی ادامه داد: مردم در انتخابات رییس جمهوری به فردی رای دهند که انقلابی، عدالت محور و با فساد در عمل مبارزه کند و در بخش‌های مختلف در ۴۲ سال گذشته خود را بارها نشان داده باشد که اگر چنین فردی انتخاب شود به کشور در عرصه‌های داخلی و خارجی کمک می‌کند.

امام جمعه موقت یزد اظهار کرد: رییس جمهوری باید به داخل و جوانان تکیه کند و برای رفع تحریم‌ها در عمل تلاش کند و همه مردم و مسوولان در قبال رخداد سیاسی آینده کشور خیلی مسوول هستند.

محمدی با بیان اینکه مردم فداکار در انتخابات به سخنان مقام معظم رهبری عمل کنند تاکید کرد: باید مسوولان به شعار امسال عمل کنند تا شاهد شکوفایی تولید و جهش آن همراه با اشتغال جوانان باشیم و تحقق آن یک اراده قوی و انقلابی می‌خواهد .

وی به نیمه شعبان و اهمیت بزرگداشت آن و فلسفه انتظار و شرایط واقعی منتظران در جامعه اسلامی هم اشاره کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =