امام جمعه خلخال بر استفاده از ظرفیت‌های منطقه برای اشتغال تاکید کرد

اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه خلخال با اشاره به ظرفیت‌های بی‌بدیل این منطقه بر لزوم استفاده از این قابلیت‌ها در ایجاد فرصت‌های اشتغال تاکید کرد.

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نماز جمعه خلخال با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال تولید ، پشتیبانی و رفع موانع از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی عمل به این مهم را موجب رونق اقتصاد و تامین شعل در این شهرستان ذکر کرد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بی‌شمار خدادادی خلخال از جمله منابع طبیعی ، مراتع سرسبز ، وفور آب‌های جاری ، وجود زمینه‌های مختلف تولید در عرصه‌های کشاورزی و دامداری خواستار تلاش مسئولان در سال جاری برای استفاده از این ظرفیت‌ها در رفع مشکل بیکاری منطقه شد.

خطیب جمعه خلخال با تاکید بر توزیع عادلانه ثروت ، امکانات و اعتبارات در سطح ملی و استانی اظهارکرد: همه مردم مناطق استان در امکانات و اعتبارات سهم دارند و باید از آن بهره‌مند شوند.

وی با تبریک  ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) به منتظران آن حضرت گفت: با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه انتظار از مردم ولایی و عاشق اهل بیت عصمت و طهارت (ع) این شهرستان برگزاری محافل جشن و سرور مطابق با پروتکل‌های بهداشتی و آذین‌بندی سردرب مغازه‌ها و منازل است.

امام جمعه خلخال با تبریک سالروز سربازان گمنام امام زمام (عج) اظهارکرد: زیرساخت همه فعالیت‌های اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و مذهبی جامعه وجود امنیت پایدار بوده و همه این مسائل با امنیت مفهوم و معنی پیدا می‌کند.

حجت‌الاسلام اسدی افزود: امنیت بی‌نظیر امروزی جامعه کشورمان که دوست و دشمن نیز به آن اعتراف می‌کنند در سایه تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) حاصل شده است.

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =