عوامل آمریکایی و انگلیسی به دنبال انتخابات حداقلی در کشور هستند

شهرری _ ایرنا_ امام جمعه موقت شهرری با تاکید براینکه زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات باید فراهم شود، گفت: عوامل آمریکایی و انگلیسی به دنبال انتخابات حداقلی در کشور هستند.

حجت السلام عبدالعلی ابراهیمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرری که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در حرم عبدالعظیم (ع) برگزار شد، اظهار داشت: کسانی که دنبال مایوس کردن مردم در انتخابات هستند یقینا در خط ولایت فقیه نیستند.

وی با اشاره به اینکه حضور حداکثری و انتخاب درست می تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را حل کند، افزود: مردم باید بدانند که جایگاه رییس جمهوری در ریل گذاری اقتصادی کشور، انتخاب مدیران، حل مشکلات کشور و به ویژه معیشت بسیار مهم و حیاتی است از همین جهت علاوه بر حضور پرشور باید انتخاب فرد اصلح را نیز مد نظر قرار دهند.

حجت الاسلام ابراهیمی گفت: کسی باید رییس جمهوری شود که جوان گرا، ارزش گرا و انقلابی گرا باشد.

وی با بیان اینکه طی چهار دهه گذشته، جمهوری اسلامی ایران بر اساس رای مردم اداره شده است، ابراز کرد: هم اکنون نیز مردم باید بدانند که در چهار انتخابات پیش رو از جمله خبرگان رهبری، ریاست جمهوری، شورای های اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس نظر و رای مردم تعیین کننده است.

امام جمعه موقت شهرری در ادامه با اشاره به شعار سال ٩٨ به نام رونق تولید، ۹۹ به نام جهش تولید و ۱۴۰۰ به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زادیی ها اشاره کرد و گفت: تاکیدات رهبر معظم انقلاب طی چند سال گذشته بر مسایل اقتصادی و رونق فضای کسب و کار نشان از اهمیت آن دارد که باید مردم، تولید کنندگان و مجریان در این زمینه همراه شوند.

ابراهیمی اضافه کرد: حرکت های اقتصادی دولت در سال ۹۹ خوب بود ولی ما هنوز در نیمه راه هستیم و باید تلاش بیشتری را داشته باشیم.

وی تاکید کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری بارها در سخنان خود بیان فرموده اند در حوزه اقتصادی باید دولتی ها و مردم برجام را فراموش کنند و فقط به توان و قدرت داخلی تمرکز نمایند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =