تولید ملی بدون رفع موانع و فراهم کردن زیرساخت ها محقق نمی شود

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه موقت قصرشیرین گفت: تولید ملی بدون فراهم کردن زیرساخت ها و موانع محقق نمی شود از این رو باید زمینه برای فعالیت تولیدکنندگان ایجاد و ضمن حمایت و پشتیبانی بر کار آن ها نظارت شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام "اسماعیل شامحمدی" در خطبه های نمازجمعه با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ به نام تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، افزود: رهبری در دهه ۹۰ بر مساله تولید تاکید دارند که این نکته مهم است که تولید ملی بدون زیرساخت محقق نمی شود.

وی اظهار داشت: مخاطب شعار امسال آحاد مردم به خصوص تولید کنندگان ،  بخش های مختلف خصوصی و تعاونی،  مجلس شورای اسلامی،  دولت و قوه قضاییه هستند که همه باید دست به دست هم بدهند و با برطرف کردن موانع قانونی استفاده منابع مالی و اجرای قانون را در راستای تولید داشته باشند.

امام جمعه موقت قصرشیرین گفت: دشمنان جنگ اقتصادی درست کرده اند و تحریم های آمریکا نیز علیه نظام به اوج خود رسیده از این رو توجه به شعار سال ۱۴۰۰ باعث کم شدن فشار اقتصادی مردم می شود.

شامحمدی اضافه کرد: همه باید با تکیه بر برنامه های مادی و معنوی برای جهش تولید و کمتر شدن نرخ بیکاری،  استقلال اقتصادی کشورمان تلاش کنیم.

وی ادامه داد: در واقع انتخاب شعار امسال توسط رهبری نشان می دهد کشور بیش از همیشه نیازمند همدلی،  همکاری و تعاونی و دوری از نزاع های سیاسی است و همه باید دست به دست هم بدهند تا ریل اقتصادی کشور به سمت تولید هدایت شود.

او افزود: به طور قطع دولت جوان انقلابی می تواند موانع تولید را برطرف و پشتیبان مردم خواهد بود که با انتخاب مردم در سال ۱۴۰۰محقق می شود از این رو مردم باز در عرصه انتخابات مشارکت کنند.

امام جمعه موقت قصرشیرین با اشاره به ولادت حضرت  قائم(عج) افزود: نکته ای که در ولایت ایشان هست حقیقت انتظار است و شخص منتظر باید چشم به راه باشد و این انتظار در همه حالات زندگی باشد.

شامحمدی گفت: مفسران اهل تسنن در کتاب های خود به ظهور مهدی(عج) اشاره دارند و در کتب تفسیری اهل سنت اشاره شده و مساله غیبت به معنای پوشیدن ولی در بین مردم حاضر هست.

وی ادامه داد: باید فلسفه انتظار را در تمام شرایط زندگی ساری و جاری کنیم.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷هزار تن جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =