امام جمعه بجنورد: انتخاب فرد اصلح  از وظایف مردم در انتخابات ۱۴۰۰ است

بجنورد-ایرنا- امام جمعه موقت بجنورد انتخاب فرد اصلح در انتخابات ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ را مهمترین وظیفه رای دهندگان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین "رحیم مهدوی پور" در خطبه های نماز جمعه بجنورد از مردم خواست تا با حضور گسترده خود در این رویداد بزرگ سیاسی و حماسه ملی فرد اصلح و شایسته مد نظر خود را برای مدیریت اجرایی کشور انتخاب کنند.
وی اظهارداشت : انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ نسبت به سایر انتخابات از حساسیت بیشتری برخوردار است و مشارکت حداکثری مردم می تواند دشمنان نظام جمهوری اسلامی را مایوس کند ، چرا که امروز دشمنان چشم به این رویداد بزرگ سیاسی در ایران دوختند.
انتخابات سیزدهمین دوره رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ، میاندوره ای پنجمین دوره خبرگان رهبری به طور همزمان روز جمعه ۲۸ خردادماه سال جاری برگزار می شود.
برداشتن موانع تولید از سوی قوای سه گانه 
امام جمعه موقت بجنورد با اشاره به شعار سال ۱۴۰۰ که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اعلام شد اظهارداشت : اگرچه قوه مجریه برای تحقق این شعار رهبر معظم انقلاب اسلامی سهم بیشتری دارد، ولی عملیاتی شدن کامل رهنمودهای رهبر معظم انقلاب تکلیف قوای سه گانه است.
حجت الاسلام مهدوی پور خواهان همکاری قوای سه گانه برای رفع موانع و حمایت از تولید در سال جاری شد و این کار را باعث رونق تولید و اشتغال در کشور دانست.
وی با اشاره به ۱۲ فروردین ماه روز جمهوری اسلامی گفت : ۱۲ فروردین ماه روز صدور سند آزادی مردم ایران است و این آزادی نیز مرهون خون شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس است.
امام جمعه موقت بجنورد اظهارداشت : امروز امنیت و آزادی کشور را مدیون رشادت ها و دلاور مردی های سربازان جان برکفی هستیم که بی و نام نشان برای دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب جان خود را از دست دادند و باید قدردان خون این شهداء باشیم.
حجت الاسلام مهدی پور با تبریک نیمه شعبان سالروز ولادت حضرت امام مهدی (عج) خواهات تببین آن برای نسل جوان جامعه شد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی سال ۱۴۰۰ را سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اعلام کردند.

 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =