زنجیره توزیع کیت کرونا در تعطیلات نوروز قطع نشد

تهران - ایرنا - وزارت بهداشت اعلام کرد:‌ از ابتدای تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ تاکنون زنجیره توزیع کیت کرونا قطع نشده و تمامی بیمارستان‌هایی که نیازمند کیت کرونا بوده تجهیز شده‌اند.

به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه خبری و طلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وبدا)، هیات امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران در راستای تامین نیاز مراکز درمانی سراسر کشور، کیت‌های تشخیص کووید ۱۹ را برای بیمارستان‌های ایلام، اهواز، آبادان، قزوین و ایرانشهر تامین و تحویل نماینده دانشگاه‌های علوم پزشکی مربوطه داد.

به گزارش ایرنا، روز گذشته پنجشنبه پنجم فروردین نیز در راستای تداوم تامین کیت‌های تشخیص کرونا برای دانشگاه‌های علوم پزشکی و به عبارتی بیمارستان‌های دولتی سراسر کشور در ایام نوروز، هیات امنای صرفه جویی ارزی، کیت‌های تشخیص کرونا را برای دانشگاه‌های علوم پزشکی ارومیه، بم، بهبهان و سیرجان نیز تامین کرد.

بنا به این گزارش، تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی بیمارستان‌های دولتی در ایام نوروز همچنان تداوم داشته و این موضوع پیش از حلول سال جدید نیز طی نامه رسمی از سوی هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، برای تمام روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور ارسال شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =