عضو فدراسیون هندبال: مشارکت ورزشکاران در انتخابات تکلیف ملی است

یزد- ایرنا- عضو هیات رییسه فدراسیون هندبال گفت: مشارکت ورزشکاران همراه با سایر اقشار جامعه در انتخابات امسال یک تکلیف بزرگ ملی و دینی و رسالت انقلابی است.

ابوالفضل خوشنویس روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه باید همه در این میدان مهم و سرنوشت‌ساز شرکت کنند افزود: ورزشکاران گوش به فرمان مقام معظم رهبری حتی قوی‌تر از سنوات گذشته در تعیین سرنوشت خود و کشور مشارکت می‌کنند.

وی ادامه داد: حضور در انتخابات پیش‌رو یک وظیفه ملی و انقلابی است و تاکنون همه مردم و ورزشکاران با درک شرایط کشور و توطئه‌هایی که از جانب دشمنان متوجه میهن‌اسلامی است جانانه در کنار مدم و مسوولان دین خود را به کشور، نظام و شهیدان ادا می‌کنند.

رییس هیات هندبال استان یزد تصریح کرد: دشمنان که همواره به دنبال جو ناامیدی و دلسرد کردن مردم برای شرکت نکردن در انتخابات هستند به امید خدا امسال خود در این ترفند شکست می‌خورند و مردم و ورزشکاران برگ زرینی برای تاریخ انقلاب اسلامی خلق می‌کنند.

خوشنویس یادآور شد: اعضای جامعه هندبال کشور اعم از مربیان، داوران، بازیکنان  و هیات‌های شهرستانی و استانی همه در عزمی راسخ بار دیگر بلوغ فرهنگی و سیاسی خود را در دفاع از مکتب، نظام اسلامی و پیروی از شهیدان نشان می‌دهند.           

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان در سراسر کشور ،۲۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ در استان یزد برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =