تقدیر نماینده ولی‌فقیه در گلستان از صبر و متانت مردم گنبد

گرگان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با تقدیر از صبر و متانت مردم، علما، جوانان و فرهیختگان ترکمن گنبدکاووس از مسوولان قضایی خواست هر چه زودتر به حادثه رخ داده در یکی از روستاهای گنبد رسیدگی کرده و متهم را بر اساس قانون مجازات کنند.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نمازجمعه امروز گرگان اظهار داشت: خیلی ها در داخل و خارج کشور سعی داشتند از این حادثه برای رسیدن به مقاصد خود استفاده کنند اما با هوشیاری مردم و علمای گنبد در رسیدن به اهداف خود ناکام ماندند.

وی بیان کرد: مردم تسلیم جوسازی و تحریکات نشده و نگذاشتند استان و منطقه مشکلات اجتماعی پیدا کرده و متشنج شود.

در پی انتشار خبری در یکشنبه اول فروردین مبنی بر آزار و اذیت ۲ کودک در یکی از روستاهای گنبدکاووس، به دستور دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان برای متهم پرونده آدم‌ربایی تشکیل و قرار بازداشت موقت وی نیز صادر شد.

سیدخسرو خلیلی گفته بود که طبق گفته خانواده‌ها، متهم به کودکان آنان تعرض کرده است که برای بررسی موضوع تجاوز، ۲ کودک هفت و هشت ساله به پزشکی قانونی فرستاده شدند که پزشکی قانونی پس از بررسی، موضوع تجاوز را رد کرد.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه بر ضرورت توجه بیشتر به تولید اشاره کرد و گفت: حل مشکلات کشور نیازمند توجه بیشتر به تولید محصولاتی با قابلیت ورود به بازارهای جهانی است.

امام جمعه گرگان ادامه داد: رونق تولید نیازمند فراهم کردن پیش شرط هایی است که پشتیبانی و رفع موانع، از جمله آن ها است.

آیت الله نورمفیدی همچنین به انتخابات ریاست جمهوری پیش رو اشاره کرد و از کسانی که دارای برنامه مشخص و توان اداره کشور هستند خواست برای ورود این عرصه پیشقدم شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =