فرصت خدمت در صنایع راهبردی هوایی را باید قدر بدانیم

تهران - ایرنا - مدیر عامل سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح گفت: فرصت خدمت در صنایع راهبردی هوایی را باید قدر بدانیم و از دستاوردهای انقلاب اسلامی که حاصل مجاهدت شهیدان والامقام و سربازان این مرزوبوم در هشت سال دفاع مقدس و ۴۰ سال مقاومت و دفاع جانانه از دستاوردهای انقلاب است، پاسداری کنیم.

به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر افشین خواجه فرد روز جوان از یگان های حفاظت پیرامونی سازمان  صنایع هوایی بازدید کرد.

وی با حضور در جمع فرماندهان و سربازان به صورت و سیرت پیامبرگونه حضرت علی اکبر (ع) اشاره کرد و ایشان را اسوه شجاعت، ادب و بهترین الگو برای نسل جوان برشمرد و از جوانان سرباز خواست تا با استفاده از فرصت جوانی در راه طاعت خداوند و جهت دهی به انگیزه های الهی خود و قرارگرفتن در مسیر صحیح زندگی، نقش اساسی را جهت ایفای مسئولیت اجتماعی در آینده عهده دار شوند.

مدیر عامل سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح خطاب به سربازان حفاظت پیرامونی سازمان صنایع هوایی اظهار داشت: امروز شما حافظ امنیت و اقتدار کشور هستید و آن چیزی که شماها در این سازمان حساس از آن نگهبانی و پاسداری می کنید، پرنده هایی است که از مرزهای ما حفاظت می کنند و همان صنایعی است که هواپیماها و بالگردها را آماده به خدمت می کنند. پس هوشیار باشید و هوشیاری خود را افزایش دهید و برای کار خود اهمیت قائل باشید که این توفیقی است که در این برهه از تاریخ کشور نصیب ما و شما شده است.

خواجه فرد خاطرنشان کرد: فرصت خدمت در صنایع راهبردی هوایی را باید قدر بدانیم و از دستاوردهای انقلاب اسلامی مان که حاصل مجاهدت شهیدان والامقام و سربازان این مرزوبوم در هشت سال دفاع مقدس و ۴۰ سال مقاومت و دفاع جانانه از دستاوردهای انقلاب است، پاسداری کنیم.

در این بازدید که در راستای تدابیر فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر تکریم و ارج نهادن به منزلت و جایگاه سربازی در نیروهای مسلح و به منظور آمادگی و بررسی شرایط یگان ها قبل از ورود به ماه مبارک رمضان انجام شد مدیر عامل سازمان صنایع هوایی با اذعان به این نکته که ما در این مجموعه ها در حد توان شرایط خدمت مفید را برای شما فرزندان و برادران عزیز مهیا می کنیم، ضمن ابراز رضایت از اقدامات و امکانات ایجاد شده برای نیروهای وظیفه، رفاه نسبی موجود در یگان های سربازی را مرهون تلاش و پیگیری فرماندهان عزیز و پشتیبانی و حمایت مدیران صنایع مربوطه اعلام کرد و از زحمات آنها قدردانی کرد.

در پایان این بازدید به منظور بهره مندی نیروهای حفاظت پیرامونی شرکت های تابعه سازمان صنایع هوایی از حلاوت این اعیاد مبارک، هدایایی از سوی امیر خاوجه فرد به فرماندهان، افسران و سربازان وظیفه اهداء شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =