فعال فرهنگی یزد: گام اول تحقق شعار سال، فرهنگ ‌سازی است

یزد- ایرنا- جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: گام اول تحقق شعار امسال، فرهنگ‌سازی و تبیین ابعاد موضوع در جامعه و بین مردم است .

سعید زارع روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: رسانه‌های گروهی، مبلغان دینی و تمامی فعالان فرهنگی و اجتماعی باید برای تبیین ابعاد موضوع شعار امسال وظایف خود را انجام دهند.

وی ادامه داد: برای اجرا شدن شعار امسال که با دوراندیشی مقام معظم رهبری همه ساله در پیام نوروزی به مردم کشور ابلاغ می‌شود نقش  اصحاب رسانه و خبرنگاران در کنار مجموعه‌های فرهنگی و تبلیغی برجسته و تعیین کننده است که امیدواریم محقق شود.

این فعال فرهنگی یزد اظهار کرد: اگر تولید و اشتغال به خاطر تحریم‌های ظالمانه دشمنان در عمل در کشور حمایت و موانع آن برطرف شود شاهد یک تحول عظیم اقتصادی و حل نیازها مردم و معیشت آنها خواهیم بود که جزو مطالبات همیشگی مقام معظم رهبری است .

زارع یادآور شد: باید برای فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی بیش از گذشته به خرید کالای ایرانی و ارزش نهادن به آن با کار فرهنگی و عزم راسخ همگانی پاسخ مثبت داد که بدون شک با همکاری مردم و مسوولان و فرهنگ‌سازی بخش زیادی از مشکلات مرتفع می‌شود.

وی گفت: باید محور تمامی اقدام‌های فرهنگی و تبلیغی در سال‌جاری در عمل بر اساس نقشه راهی باشد که مقام معظم رهبری در پیام نوروزی برای مردم و حوانان ترسیم کردند و اجرا شدن آن یک وظیفه ملی و انقلابی است و برکات زیادی برای کشور و مردم به همراه دارد.         

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =