۶ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۳۶
کد خبرنگار: 3196
کد خبر: 84274648
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

ردیف اعتباری برای ۶۸ پروژه راکد لرستان تعیین شد

خرم آباد - ایرنا - نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش های صورت گرفته در کمیسیون تلفیق بودجه ردیف اعتباری برای ۶۸ پروژه مهم و راکد در استان تعیین شد.

به گزارش ایرنا، مرتضی محمودوند روز جمعه در دیدار نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: متاسفانه بودجه استان لرستان نسبت به سال گذشته نه تنها افزایش نداشته بود، بلکه کاهش چشمگیر داشته که با ورود به کمیسیون تلفیق بودجه و با تلاش شبانه‌روزی بیش از سه ماه توانستیم این اعتبارات را افزایش  دهیم.

وی بیان کرد: پروژه هایی مانند سد بختیاری، انتقال آب کاکارضا و غیره که شامل ۶۸ پروژه مهم استان لرستان می باشند، امسال در کمیسیون تلفیق بودجه بیش از ۱۶۶ درصد افزایش اعتبار را دارد.

محمودوند اضافه کرد: ۸۰ درصد بودجه جاری در دست استاندار لرستان قرار دارد که انتظار می رود که در فرصت باقی مانده دولت با تلاش و کوشش خود بتواند بخش مهمی از این اعتبارات را جذب کند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: علاوه بر این ۲ مجوز مهم خوراک پتروشیمی و خوراک پالایشگاه برای استان لرستان گرفته شده که به زودی مراحل اجرایی آنها آغاز خواهد شد.

وی به بحث کمیته امنیت آب اشاره کرد و گفت: در این کمیته وزیر نیرو را ۲ جلسه دعوت کرده‌ایم و موارد مهم آب را در سطح کشور و استان لرستان با وی در میان گذاشته ایم.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: در بدو ورود به مجلس شورای اسلامی طرح راهبردی را شروع کردیم و به صورت شبانه روزی آن را پیش بردیم که مورد تأیید مقام معظم رهبری قرار گرفت و نتیجه آن  عقب‌نشینی دشمنان در بخش‌های مختلف بوده است.                   

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =