نماز جمعه در سه شهرستان لرستان اقامه نمی‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - رییس‌ شورای سیاستگذاری ائمه جمعه لرستان گفت: نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته ششم فروردین ماه در شهرستان‌های بروجرد، پلدختر و دورود با وضعیت کرونایی نارنجی اقامه نمی‌شود.

حجت‌الاسلام رضا حقیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: براساس تصمیم گیری ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، نظر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه و حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، نماز جمعه ششم فروردین ماه در شهرستان های بروجرد، پلدختر و دورود با وضعیت نارنجی کرونایی اقامه نمی‌شود.

وی گفت: نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با رعایت شیوه نامه ها و اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی از جمله فاصله گذاری و استفاده از ماسک در سایر شهرها و بخش های استان اقامه می شود.

به گزارش ایرنا تاکنون شمار مبتلایان کرونا در لرستان ۷۲ هزار و ۷۸۹ نفر رسیده است همچنین از ابتدای شیوع کرونا تاکنون۲۴۹ هزار و۷۳۰ آزمایش تست مخاطی تشخیص کووید۱۹ در لرستان انجام شده و از مجموع۲۴۷ هزار و۸۰۱ نمونه پاسخ داده شده که ۱۷۵ هزار و ۹ مورد نیز منفی بوده است.

 متاسفانه تاکنون یک هزار و ۳۷۴ نفر از مبتلایان به کرونا در لرستان فوت شدند.

براساس اعلام معاونت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد استانی شهرستان های خرم آباد، الیگودرز، کوهدشت، چگنی، رومشکان، ازنا، دلفان و سلسله در وضعیت آبی و زرد و شهرستان های دورود، پلدختر و بروجرد در وضعیت نارنجی شیوع کرونا قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =