انقلاب اسلامی با اتکا بر جوانان به سرعت راه توسعه را طی می‌کند

قزوین- ایرنا - استاندار قزوین گفت: انقلاب اسلامی از دیرباز تاکنون بر ظرفیت جوانان در اداره کشور تکیه کرده است و در ادامه نیز با اتکا بر آنان به سرعت راه توسعه را طی می‌کند.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز پنجشنبه با صدور پیامی به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان، افزود: جوانی سرمایه بی بدیل و پر ارزشی است که برای دوره ای کوتاه در اختیار انسان قرار می گیرد تا با استفاده مناسب از آن باعث تعالی خود و جامعه اش به سوی آینده ای روشن و رسیدن به کمال شود.

بدون شک جوان به علت روح بلند پروازانه و ماجراجویانه اش رسیدن به هر آمال و اهدافی را محال نمی‌داند و چشم های تیزبین و امیدوارش هیچ مقصدی را دور از دسترس نمی بیند؛ دنیای جوانی همانند رودخانه پرخروشی است که دائم در حال جوش و خروش و طغیان است.

جوان با داشتن ایمان و اراده محکم و همت عالی همیشه در پی جستن بهترین ها برای خود و جامعه اش است، او تمام سختی‌ها را برای رسیدن به اهداف و آرمانهایش تحمل می کند.

برای همین است که همه جوامع به نیروهای جوانشان بسیار اهمیت می دهند و همه ظرفیتشان را روی نیروهای جوان برنامه ریزی می کنند.

کشور ما هم از بدو پیروزی انقلاب تا به امروز که در دوران رشد اقتصادی است، همه اتکایش را بر روی جوانان قرار داده است و امید دارد با اتکا بر این نیرو به سرعت راه توسعه را طی کرده و به جهش درخشان در همه ابعاد توسعه برسد.  

 با توجه به اهمیت جوانان در توسعه و رشد جامعه در تقویم جمهوری اسلامی یک روز که مزین است به نام نامی رشید ترین جوان تاریخ اسلام حضرت علی اکبر (ع) روز جوان نامگذاری شده است تا جوانان این مرز و بوم با الگوگیری از روش و منش آن جوان برومند راه جانفشانی برای آبادانی و سربلندی کشور عزیز شان را یاد بگیرند و با لبیک به ندای رهبر و مقتدای خود جانانه در عرصه های گوناگون اجتماعی، فرهنگی، علمی و فناوری گام بلندی برداشته و پرچم ایران عزیز را بر قله‌های افتخار جهانی برافرازند.

اینجانب ضمن تبریک سالروز میلاد با برکت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان، خدمت همه جوانان عزیز ایران اسلامی به ویژه جوانان برومند استان قزوین، امیدوارم با همت و اراده جوانان متعهد و متخصص و مانع زدایی از مسیر حرکتی آنها  بتوانیم در راستای اعتلای ایران اسلامی، به ویژه کهن دیار مینودری گام های بلند و استواری برداریم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =