۵ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۵۲
کد خبرنگار: 890
کد خبر: 84274553
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون استانداری : ترددهای برون شهری در یزد افزایش یافت

یزد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: بر اساس اطلاعات موجود در دوربین های تردد شمار خودروها در مبادی ورودی و خروجی استان از ۲۷ اسفندماه سال ۹۹ تاکنون رفت و آمد برون شهری افزایش یافت که در این مدت تعداد وسیله نقلیه سبک ورودی کمتر از تعدادی خودروهایی است که خارج شد.

محسن صادقیان پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مدت حدود ۱۱۰ هزار دستگاه خودروی شخصی سبک وارد استان و ۱۴۰ هزار دستگاه خودروی سواری از یزد خارج شد.

وی اظهار کرد: آمارها نشان می دهد، حدود ۳۱ هزار وسیله نقلیه  بیشتر از استان خارج شد که یا مالکان خودروها اصالتا یزدی یا غیریزدی های مقیم استان هستند و پایان تعطیلات باز می گردند که این آمار می تواند نگران کننده باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با تاکید بر اینکه فعلا هیچ نگرانی بابت مسافران نوروزی در استان وجود ندارد، تصریح کرد:  بررسی ساعت توقف خودروهای ورودی به استان نشان می دهد، بیشترین وسایل نقلیه ای که از استان عبور کرد، کمتر از ۱۲ ساعت توقف داشت.

وی ادامه داد: در مجموع روزانه هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار مسافر وارد استان شدند و همین تعداد در مراکز اقامتی مستقر شدند، یعنی مسافران در مکان های مورد تایید از جمله هتل ها، مهمانسراها، بوم‌گردی ها و مسافرخانه ها اقامت کردند  که پروتکل های بهداشتی رعایت می شود. 

به گفته صادقیان همچنین بررسی ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس ها ، قطار و هواپیما نشان  می دهد، مسافران ورودی و خروجی استان متناسب با وضعیت موجود است.

معاون استانداری یزد اشاره ای به جا به جایی مسافران در این مدت نکرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =