نفرات برتر رقابت‌های دوومیدانی بانوان در خرم‌آباد معرفی شد

خرم‌آباد - ایرنا - نایب رییس هیات دو و میدانی بانوان لرستان گفت: رقابت‌های انتخابی دوومیدانی بزرگسالان بانوان استان جهت حضور در مسابقات قهرمانی کشور(مشهد) با معرفی نفرات برتر در خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، مژده شرفی به رسانه ها اعلام کرد: این رقابت‌ها با حضور ۵۰ ورزشکار و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در ۱۱ ماده پرش با نیزه، پرتاب دیسک، پرتاب وزنه، پرش سه گام، ۱۰۰متر، پرش طول، ۲۰۰متر، ۴۰۰متر، پنج هزار متر، یکهزار و ۵۰۰ متر و هشت هزار متر برگزار که نفرات برتر هر ماده مشخص شدند.

وی ادامه داد: در پرش با نیزه عطیه حیدری با ۲۱/۶۰ از بیرانشهر، در پرتاب دیسک فاطمه یوسفی با ۳۰/۶۵ از بروجرد، در پرتاب وزنه صدف عسگریان با ۶/۵۰ از خرم آباد و در پرش سه گام مهسا بازگیر با ۱۰/۰۷ از خرم آباد نفرات برتر شدند.

وی افزود: در ۱۰۰ متر نرگس بهروزی با ۱۴/۴۰ از خرم آباد، فاطمه مصطفایی با ۱۵/۹۹ از اشترینان و فاطمه احمدوند با ۱۶/۴۴ از خرم آباد موفق به کسب نفر برتر شدند.

وی بیان کرد: در پرش طول پردیس رحیمی با ۴/۹۱ خرم‌آباد، مهشاد مختاری با ۳/۹۱، بیتا سرلک با ۳/۷۹ ، یاسمن سیفی با ۳/۱۰، در۲۰۰ متر مرضیه کمری با ۲۸/۰۹ از اشترینان، شهناز_گودرزی با ۳۱/۵۰ از اشترینان، نسا_بیرانوند با ۳۸/۱۶ از بیرانشهر مقام نخست را کسب کردند.

شرفی گفت: در ۴۰۰ متر فاطمه خورشیدوند با ۱/۰۹/۰۱ از شهرستان دورود، طهورا ترابی با ۱/۰۹/۱۹ از اشترینان، حدیث علیدادی با ۱/۱۲/۰۹از الیگودرز، ریحانه مدیری با ۱/۱۵/۵۹ از خرم آباد و الهه بارانی بیرانوند با ۱/۳۶/۷۱ از بیرانشهر نفرات برتر شدند.

وی اظهار کرد: در پنج هزار متر نیکتا طولابی ۲۲/۴۸/۷۸از خرم آباد، ساناز شیرخانی با ۲۶/۳۸/۷۱از خرم آباد، مریم بارانی بیرانوند با ۲۵/۵۸/۰۴ از خرم آباد و کیانا کلهر ۲۸/۵۴/۰۲ از بروجرد موفق به کسب نفر برتر شدند.

شرفی ادامه داد: در پنج هزار متر یلدا کلهر با ۵/۳۹/۰۱ از بروجرد، حدیث_رشیدی با ۶/۲۲/۲۸ از خرم آباد در هشت هزار متر مهدیه لری با ۳/۰۱/۷۸ از بروجرد و ثمین_بیرانوند با ۴/۰۰/۷۹ از بیرانشهر مجوز حضور در رقابت های کشوری را به دست آوردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =