نماینده مجلس: شعار اقتصاد مقاومتی و تولید در کاشان نمود دارد

کاشان - ایرنا - نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: شعار اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های آن در حوزه تولید در کاشان به عنوان یکی از مناطق مهم صنعتی کشور نمود دارد.

به گزارش ایرنا، سیدجواد ساداتی‌نژاد در نخستین شورای اداری سال ۱۴۰۰ کاشان در مصلی بقیة‌الله‌الاعظم با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» افزود: بروکراسی اداری یکی از مهمترین موانع تولید و حذف آن بزرگترین نیاز تولیدکنندگان و خلق جهش و خلاقیت در صنعت است.

وی با تاکید بر همکاری و همنوایی تمامی مسوولان و مدیران شهرستان در تحقق این مهم ادامه داد: منطقه صنعتی کاشان و آران و بیدگل نماد اقتصاد مقاومتی و درون‌زا بر پایه بخش خصوصی که توانسته اتفاقات بزرگی را در عرصه تولید کشور رقم بزند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بعضی از قوانین و امور اجرایی از جمله موانع تولید برای صنعتگران در عرصه اشتغال و تولید کشور است تصریح کرد: مسوولان مصداق اصلی حمایت از تولید، به‌ویژه در عرصه زیرساخت‌های این بخش هستند.

ساداتی‌نژاد تلاش مضاعف و ایستادگی در ایجاد زیرساخت‌ها و مقاومت در مقابل مخالفان در سطوح مدیریتی را خواستار و یادآور شد: هیچ مدیری نباید از گفتن حرف حق به صورت قاطع و محکم هراس و نگرانی داشته باشد، حتی اگر با او برخورد شود.

وی با تاکید بر اینکه هیچ کس در منطقه کاشان و آران و بیدگل نمی‌تواند با مدیر تلاشگر و مانع‌زدا در عرصه تولید و احقاق حق مردم بایستد، خاطر نشان کرد: بروکراسی  ۱۰ برابر بزرگ‌تر از تحریم‌ها و حذف آن مهمترین نیاز در رفع موانع تولید است که شکوفایی، جهش و خلاقیت در صنعت را به دنبال دارد.

نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی حمایت از تمامی حوزه‌های تولید، کسب و کار را خواستار شد و اظهار داشت: مدیران در این مسیر از اینکه تلاششان خوشایند کسی نباشد کار را رها نکنند و بندها را از پای اهالی کسب و کار باز کنند.

ساداتی‌نژاد با اظهار تاسف از آنچه مانع‌تراشی‌ برخی مسوولان استانی بر سر راه تولید و اشتغال کاشان عنوان کرد، اظهار داشت: هیچ مانعی نمی‌تواند در مقابل اراده مدیران دلسوز در عرصه تولید واقع شود، چرا که تجربه ثابت کرده‌ هر جا اراده‌ها متحد و منسجم شود تمامی موانع برداشته می‌شود.

رییس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی اعمال قدرت و قوت مضاعف مدیران در تحقق شعار سال در عرصه تولید را خواستار شد و ادامه داد: در این عرصه با مدیرانی که کار نمی‌کنند تعارف و رودربایستی نداریم و در این راستا از مدیران فعال و حامی تولید و ایجاد زیرساخت‌های آن پشتیبانی می‌کنیم و در برابر مخالفان مقاومت می‌کنیم.

وی همچنین با تقدیر از تلاش‌ها و همکاری‌های رحمت‌الله فیروزی پور نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در منطقه کاشان گفت: سال ۹۹ ملت ایران به‌ویژه کاشانی‌ها با همدلی و مواسات در پدیده کرونا پرافتخارترین سندهای تاریخ بشریت را با همکاری قرارگاه‌های اجتماعی، سپاه، بسیج،  ارتش، هیات‌ها، موسسات خیریه و خیرین رقم زدند.

نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سال ۹۹ به همه التهاب‌ها و سختی‌های مضاعف آن در مواجهه کرونا گذشت گفت: انتظار می‌رود سال ۱۴۰۰ نیز در کاشان با همکاری و همدلی مسوولان و هدایت و راهبری‌های آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در کاشان و امام جمعه این شهرستان سالی پر از افتخار و موفقیت ثبت شود.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

اکنون نزدیک به یک‌هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و ۱۳ شهرک، ناحیه و منطقه صنعتی و ۶ هزار و ۳۰۰ هکتار زمین زراعی، ۹ هزار هکتار باغ و گلخانه در شهرستان کاشان وجود دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =