۷ بازیکن ارومیه‌ای به اولین اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند

ارومیه- ایرنا- رئیس هیات والیبال ارومیه گفت: هفت بازیکن از این شهر و ۱۰ بازیکن و مربی از تیم شهرداری ارومیه به اولین اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند.

پیمان رضایی روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای اولین اردوی تیم ملی والیبال ۲۷ بازیکن دعوت شده‌اند که بازیکنان ارومیه‌ای سهم پررنگی در این زمینه دارند.

وی گفت: "سعید معروف"، "میلاد عبادی‌پور"، "بردیا سعادت" و "امیرحسین توخته" چهار والیبالیست لژیونر و "میثم صالحی"، "مرتضی شریفی"و "محمدرضا حضرت‌پور" سه بازیکن حاضر در لیگ برتر ایران و در تیم شهرداری ارومیه حضور دارند در این لیست حضور دارند.

رییس هیات والیبال ارومیه اضافه کرد: به علاوه این بازیکنان ارومیه‌ای، "پوریا فیاضی"، "پوریا یلی"، "مهران فیض امامدوست"، "محمدطاهر وادی" و "مسعود غلامی" به عنوان بازیکنان و "پیمان اکبری" به عنوان مربی و "مهدی خباز" به عنوان بدنساز از تیم شهرداری ارومیه نیز به تیم ملی دعوت شده‌اند.

رضایی گفت: این بازیکنان توسط سرمربی تیم ملی والیبال ایران به نخستین اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند و این اردو از روز ۱۱ فروردین آغاز می‌شود.

تیم شهرداری ارومیه در لیگ برتر سال گذشته با شکست برابر فولاد سیرجان ایرانیان نایب قهرمان شد و در نخستین اردوی تیم ملی بیشترین نماینده را دارد.

تیم ملی والیبال خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ آماده می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha