آغاز اردوی تیم‌های فوتبال و کشتی ناشنوایان از فردا

تهران- ایرنا- چهارمین مرحله اردوی آماده سازی تیم فوتبال ناشنوایان و دومین دوره اردوی آمادگی تیم‌های جوانان و بزرگسالان کشتی ناشنوایان از فردا(جمعه) به ترتیب در تهران و شهرستان قزوین آغاز خواهد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون ورزش های ناشنوایان، فردا( ششم فروردین ماه ۱۴۰۰) ۲۲ فوتبالیست ناشنوا در قالب چهارمین دوره تمرینات خود را زیرنظر محمدحسین ضیایی سرمربی، قادر تیموری، قاسم موافق و محمدرضا خدری مربیان تیم آغاز می‌کنند و این اردو تا ۱۶ فروردین‌ماه ادامه دارد. 

 مسابقات انتخابی المپیک ناشنوایان در رشته‌های فوتبال و بسکتبال، ۲۸ اردیبهشت تا ۸ خردادماه امسال به میزبانی کشورمان در جزیره کیش برگزار می شود. 

 همچنین براساس این گزارش، با دعوت کادر فنی تیم های کشتی آزاد ناشنوایان ۳۲ کشتی گیر در بخش بزرگسالان و ۱۶ کشتی گیر در بخش جوانان اردوی ارزیابی و انتخابی آغاز خواهند کرد.

کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان کشتی ۲۰۲۱ ترکیه، از ۶ فروردین ماه در دومین اردوی انتخابی و ارزیابی خود را در قزوین برگزار خواهد و این اردو تا ۱۵ همین ماه ادامه دارد.

رضا لایق سرمربی تیم کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان و اکبر بهتری سرمربی تیم  کشتی آزاد جوانان ناشنوایان را بر عهده دارند و به همراه کادر فنی تیم‌های کشتی  آزاد ناشنوایان را هدایت و همراه می‌کنند.
 
ششمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان بزرگسالان و چهارمین دوره جوانان آزاد و فرنگی ۲۰۲۱ ، به میزبانی ترکیه برگزار می‌شود.

همچنین اردوی تیم کشتی ناشنوایان در دو بخش جوانان و بزرگسالان به میزبانی از ششم تا پانزدهم فروردین ماه به میزبانی خانه کشتی کرمانشاه برگزار می‌شود. 

براساس این گزارش ۴۳ فرنگی کار ناشنوای جوانان و بزرگسالان در دومین مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی تیم‌های ملی کشتی ناشنوایان برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان کشتی ۲۰۲۱  ناشنوایان در این اردو حضور خواهند داشت.
محسن سوریان (سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان) و مسلم شیرزاد (سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان) هدایت این دو تیم را به عهده دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha