۵ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۲۴
کد خبرنگار: 1008
کد خبر: 84274464
۰ نفر

برچسب‌ها

پارک سفیر تبریز به زودی افتتاح می‌شود

تبریز - ایرنا - شهردار کلانشهر تبریز گفت: پارک محله‌ای سفیر در محله کم‌برخوردار شهرک سفیر امید ایجاد شده است و حداکثر تا پایان ماه جاری افتتاح می‌شود.

ایرج شهین‌باهر روز پنجشنبه در بازدید از پارک سفیر امید اظهار کرد: رضایت اهالی محل برای مجموعه شهرداری تبریز مهم است و امیدواریم که در نگهداری این پارک نیز به شهرداری کمک کنند.

شهردار تبریز با اشاره به ارزش‌افزوده ایجاد شده در محل به واسطه احداث پارک سفیر، گفت: فضای سبز خوب، فضای بازی کودکان، میادین ورزشی، محل استراحت سالمندان و در آینده نزدیک احداث کتابخانه در محل این پارک، به صورت مجموعه کامل فرهنگی تفریحی، بر ارزش‌افزوده این منطقه  اضافه می کند.

وی خاطرنشان کرد: کوچه‌های کم عرض و باریک و بدون وجود فضایی برای تفریح و بازی کودکان در این محله ، مسئله‌ای بود که با احداث این پارک تا حد زیادی مرتفع شد.

ایرج شهین‌باهر ادامه داد: تا پایان شورای پنجم ۶۰ پارک محله‌ای احداث می‌کنیم که تا امروز ۴۰ پارک تکمیل و تحویل شهروندان شده است.

شهردار تبریز افزود: ۱۶ پارک محله‌ای دیگر در دست اجرا داریم که در سه ماه آینده افتتاح می‌شود و چهار پارک باقیمانده تا پایان مردادماه به بهره‌برداری می‌رسد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =