انتشار روزنامه چاپ شیراز در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ هم متوقف نشد

شیراز-ایرنا - انتشار روزنامه خبرجنوب چاپ شیراز در تعطیلات نوروز امسال نیز متوقف نشد تا به گفته بنیانگذار این رسانه مکتوب، چرخه اطلاع رسانی و آگاهی ادامه یابد.

به گزارش ایرنا، این روزنامه از ۳۰ اسفندماه ۹۹ تا ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ اقدام به چاپ نوروزی می کند و در کنار نسخه چاپی، از طریق سایت و شبکه‌ های اجتماعی خود نیز آخرین رویدادها و تحلیل‌ های داخلی و بین المللی را در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

حسین واحدی پور مدیرمسئول روزنامه خبرجنوب با اشاره به انتشار نوروزی این روزنامه و فعالیت ۲۴ ساعته فضای مجازی این مجموعه در ایام تعطیلات عید، گفت: با وجود وضعیت دشواری که به دلیل ویروس کرونا و کمبود کاغذ برای مطبوعات رقم خورده است، تلاش مجموعه خبر بر این است که با فعالیت رسانه ‌ای خود در نوروز، بخشی از خلاء اطلاع رسانی در تعطیلات را پُر کند و به عنوان تنها روزنامه کشور که در طولانی ‌ترین تعطیلات کشور بدون وقفه منتشر می ‌شود، ارتباط خود را با مخاطبانش حفظ کند.

با وجود همه مشکلات روزنامه خبرجنوب عزم خود را برای انتشار جزم کرده است 

وی با بیان به اینکه چاپ و انتشار روزنامه در ایامی که مشکلات و کمبودهای مرتبط با کرونا از یکسو و مشکلات کاغذ، چاپ و توزیع از سوی دیگر گریبان فعالان مطبوعاتی را گرفته، امری دشوار است، گفت: با این همه مؤسسه خبر عزم خود را برای همراهی همیشگی با مردم جزم کرده و علاوه بر نسخه چاپی روزنامه  از طریق سایت، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام نیز اقدام به درج تازه‌ ترین اخبار و رویدادها می کند تا به این ترتیب بر سر عهد خود با مخاطبان باقی بماند و بدون یک روز تعطیلی به انتشار خود ادامه دهد.

مدیرمسئول و سردبیر روزنامه خبرجنوب با اشاره به ورود این روزنامه به چهل ودومین سال فعالیت حرفه‌ای خود،ابراز داشت: تلاش ما بر این است که بر مبنای ۲ اصل شفاف سازی و صداقت، به دور از وابستگی ‌های جناحی، کارکرد رسانه‌ ای نوین را با درآمیختن فضای رسانه‌ ای مکتوب و مجازی ادامه دهیم.

وی تاکید کرد: امسال با درک این حساسیت، روزنامه خبرجنوب در بیست و یکمین سال پیاپی در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ به مدت ۱۴ روز از روز شنبه ۳۰ اسفندماه ۹۹ تا جمعه ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ به عنوان تنها روزنامه کشور بدون هیچگونه تعطیلی چاپ و توزیع می شود.

واحدی پور اضافه کرد: در این ایام روزنامه با توزیع سراسری، مردم شهرهای مختلف را در جریان آخرین رویدادها و گزارش های روز قرار می دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =